Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus Oyununa Jason Voorhees ve Agent Smith Katılıyor

Oynaması ücretsiz platform dövüş aksiyon oyunu MultiVersus’a yepyeni karakterler dahil olmayı bekliyor.

Daha önce dijital mağazalardan satıştan kaldırılan ve aynı zamanda oyunculara veda eden MultiVersus, şimdi yeniden çıkış yapmak üzere gün sayıyor. Oyun bildiğiniz üzere tamamen oynaması ücretsiz bir yapıyı bünyesinde barındırıyor ve aynı zamanda farklı dövüşçüleri bizlere sunuyor. Bu dövüşçüleri elimize alarak diğer oyuncularla belli bir arena içerisinde kapışabiliyoruz.

Yayıncılığını Warner Bros. Games ve geliştiriciliğini Player First Games ekibinin üstlendiği oyuna şimdi ise yepyeni karakterler dahil olmayı bekliyor. Bildiğiniz üzere daha önce Joker karakterinin oyuna geleceğini açıklamıştık ve şu anda iki farklı karakterin daha bizlere sunulacağını söyleyebiliyoruz. Bu karakterler arasında 13. Cuma korku filmi serisinden Jason Voorhees ve Matrix film serisinden Ajan Smith yer alıyor.

MultiVersus Evreni Genişliyor

Oynaması ücretsiz platform dövüş aksiyon oyunu MultiVersus’a eklenecek olan her iki dövüşçü, Puns & Villainy adlı ilk sezonda beraber oyuna dahil olmayı bekliyor. DC evreninin süper kötü karakteri Joker ile beraber mevcut dövüşçülerin kadroya dahil olması bekleniyor. Jason Voorhees, oyunun çıkışı ile beraber kadroya dahil olacak. Ajan Smith ise ilk sezonun ilerleyen dönemlerinde bizlere sunulacak.

multiversus jason agent smith

Genel olarak oyuncular tarafından sevilen ve Steam platformuna bakacak olursak çok olumlu etiketine sahip olan MultiVersus, 28 Mayıs tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek. Açıklanan detaylara göre oyun sezon boyunca yeni içerikler almaya devam edecek ve her sezonda farklı karakterlerin bizlere sunulacağını söyleyebiliyoruz. Son olarak en yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.