Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus Karateri Joker’in Oynanış Fragmanı Yayımlandı

Aktör Mark Hamill tarafından seslendirilen Joker karakteri oynaması ücretsiz platform ve dövüş oyunu MultiVersus'a katılıyor.

Yayıncılığını Warner Bros Games‘in ve geliştiriciliğini Player First Games ekibinin üstlendiği oynaması ücretsiz platform ve dövüş oyunu MultiVersus için yeni karakterler gelmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde sizler için Joker karakterinin geleceğini paylaşmıştık ve bu karakterin görsellerini sizlere sunduk. Şimdi ise yeni oynanabilir dövüşçünün oynanış fragmanı bizlere aktarıldı.

Oynanabilir karakter Joker açıklanan detaylara göre ve görebileceğiniz üzere aktör Mark Hamill (Batman: Arkham video oyunu serisi, Batman: The Animated Series) tarafından seslendiriliyor. İkonik bir yapıya sahip olan bu karakter farklı varyantlarla ve görünüşlerle beraber bizlere sunulmak istiyor. Videodan da görebileceğiniz üzere Joker karakterinin siyah bir kostüme büründüğünü veya mor takım elbisesiyle beraber karşımıza çıktığını aktarabiliyoruz.

MultiVersus Yakında Çıkmaya Hazırlanıyor

Tamamen oynaması ücretsiz bir yapı ile beraber bizlere sunulmak istenen MultiVersus, bildiğiniz üzere bir dönem dijital satışlardan kaldırıldı. Satıştan kaldırılması ile beraber oyun oynanamaz duruma geldi ve şimdi ise yeni bir çıkış tarihi ile karşı karşıyayız. Açıklanan detaylara göre yapım 28 Mayıs tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek.

med multiversus joker 1 3e7dc77c

MultiVersus’un detaylarına bakacak olursak, oyunda birçok çizgi film, oyun ve animasyon karakterlerinin olduğunu aktarabiliyoruz. Burada uzayan köpek Jack, adalet sağlamaya çalışan Batman, gülüşüyle beraber ön plana çıkan Joker, oldukça eski bir çizgi film olarak bizlere sunulan Scooby-Doo karakterleri ve daha fazlası yer alıyor. Oyun içerisinde belli bir arenada bulunuyor ve karşıdaki oyuncuları ortadan kaldırmaya ve dövmeye devam ediyorsunuz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.