Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus İlerleme ve Ödül Sistemi Tanıtıldı

Oynaması ücretsiz dövüş oyunu MultiVersus'un en yeni fragmanı, ilgili ilerleme ve ödül sistemlerini tanıttı.

MultiVersus erken erişim hakkı kazananlar için piyasaya sürüldü. Erken erişim hakkı kazanmak için 60 dakikalık bir Twitch yayını izleyerek oyuna girmek mümkün. Dövüş oyununu çevreleyen heyecan büyük ancak birçok potansiyel oyuncu, oynaması ücretsiz oyunun ilerleme ve para kazanma sistemlerinin nasıl çalıştığı konusunu merak ediyordu.

Player First Games ve Warner Bros. Interactive, MultiVersus’un para birimlerini, karakter kilidinin nasıl açılacağını, karakter görünümlerini ve diğer ödüllerini anlatan kısa bir fragman yayınladı. Oyunun iki ana para birimi olacak. Altın yalnızca oyun içinde, büyük ölçüde maçları tamamlayarak ve kazanarak kazanılabilirken, Gleamium, başka türlü elde etmenin geçerli bir yolu olmayan gerçek para birimi olacak.

MultiVersus’te Savaş Bileti Yer Alacak

MultiVersus

Gleamium ve Altın‘ın her ikisi de çeşitli kozmetik ürünleri satın almak için kullanılabilecek ancak Altın kilitli kozmetikler nadir ve pahalı iken diğerlerinin çoğu şu anda Gleamium kısıtlamalı. Tüm kilit açmalar, belirli bir Altın veya Gleamium fiyat etiketi ile doğrudan yapılacak, bu nedenle oyuncular herhangi bir rastgele veya ganimet kutusu ile uğraşmayacak.

MultiVersus’ta bir oyuncu oturum açar açmaz birden fazla farklı meta ilerleme sistemi görecek. Oyuncunun kendi Kariyer seviyesiyle başlayacak, maç başına kazanılan deneyim ve ödüller seviye başına 100 Altın olacak. Her karakter 15 seviyede kozmetik veya avantaj gibi ödüller açacak. Belirli bir seviyeye ulaşıldığında, MultiVersus’taki karakter Avantajları da Altın ile geliştirilebilecek. İlerleme, bu bağlamda birincilik üzerinde doğrudan bir etkiye sahip.

MultiVersus sezonluk Savaş Bileti, oyuncular mücadeleleri tamamlayıp deneyim kazandıkça ödüller verecek. Her biri faydalı ödüller ve kozmetik ürünler sunan ücretsiz ve premium seçenekleri bulunacak. Premium kısmın, Avantajlar nedeniyle oynanışı etkileyen karakter ilerlemesi için XP Takviyeleri sunduğunu unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.