Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Multiversus’a Erken Erişim Süreci Başladı

MultiVersus açık betasına erken erişim süreci dün başladı. Oyunu oynayabilecek kullanıcı sayısı sınırlı olsa da oyun şimdiden çok popüler hale geldi.

Warner Bros. Interactive Entertainment ve Player First Games’in dövüş oyunu Multiversus büyük ses getirdi. Brawhalla gibi oyunların kurallarına aşinaysanız, bu oyunun mekaniklerini de hemen anlayacaksınız.

Oyuncuların amacı basitçe, rakipleri harita alanının dışına düşmeleri için zorlamak. Warner Bros. bayrağının altından tanınmış karakterler (Harley Quinn, Superman, Batman, Bugs Bunny veya Tom ve Jerry) ile ilgili haritalarda (Kara Şövalye mağarası gibi) oynayabilirsiniz. Multiversus Açık Beta sürecine erken erişim hakkı kazanabilirsiniz.

Multiversus Erken Erişim Nasıl Alınır?

Multiversus

Birkaç gün önce geliştiriciler, tüm platformlarda (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC) açık beta testi programını duyurdu. Açık beta süreci 26 Temmuz’da başlayacak ancak beta sürecine erken erişim de alabilirsiniz. Bu birkaç şekilde mümkün:

 • Twitch Drops aracılığıyla erişim kazanabilirsiniz. WB Games hesabınızı Twitch’e bağlayın ve 60 dakika boyunca aktif Drop ödülleriyle MultiVersus oynayan yayıncıları izleyin. Bundan sonra, oyuna erken erişim için bir anahtar alabilirsiniz.
 • Üç Kurucu Paketi‘nden birini satın almaya karar verenler de oyuna erken erişim imkanına sahip olacak.
 • Ücretsiz alfaya katılanların tümü, beta sürecine erken erişime otomatik olarak erişecek.

Oyuna oldukça sınırlı erişime rağmen, MultiVersus Steam’de şimdiden bir hit haline geldi. SteamDB verilerine göre dün gece yaklaşık 60 bin kişi oyunu oynadı. Ayrıca oyun, kullanıcılardan çok olumlu eleştiriler almayı da başardı. Oyun tamamen oynaması ücretsiz ancak Kurucu Paketi fiyatları fazlasıyla eleştirildi. Premium karakterlere erken erişim sağlayan paketlerin fiyatları ise şöyle:

 • Founder’s Pack – Standard Edition: 379 TL
 • Founder’s Pack – Deluxe Edition: 575 TL
 • Founder’s Pack – Premium Edition: 955 TL

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.