Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus İçin Joker Karakteri Geliyor: İşte Detaylar

Batman, Bugs Bunny, Joker ve daha fazla karakterin yer aldığı dövüş oyunu MultiVersus yepyeni içerikleriyle çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Yayıncılığını Warner Bros. Games‘in üstlendiği ve geliştiriciliğini Player First Games stüdyosunun yaptığı MultiVersus oyunu için yeni karakterler gelmeye devam ediyor. Daha önce tüm dijital mağazalardan kaldırılan ve 2024 yılı içerisinde tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanan bu yapım, yepyeni bir deneyimi bizlere sunmak istiyor. Şu ana kadar birçok yeni karakterin eklenmiş olduğunu söyleyebiliriz.

Oynaması ücretsiz bir platform dövüş deneyimi sunan yapım içerisinde Warner Bros. şirketine ait birçok karakter bulunuyor. Bu karakterler arasında Batman, Bugs Bunny, Joker ve daha fazlası yer alıyor. Dolayısıyla ilerleyen süreçte yepyeni karakterlerin eklenmesi bekleniyor. İlk etapta istenileni veremeyen ve çeşitli sorunlardan dolayı kaldırılmak durumunda bırakılan bu yapım, Mayıs sonunda piyasaya sürülecek.

MultiVersus Oyuncuları Memnun Etmek İstiyor

Belli bir arena içerisinde karakterleri kontrol ederek dövüşlere adım atabildiğimiz ve diğer oyuncuları ortadan kaldırabildiğimiz MultiVersus, 28 Mayıs tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Eğlenceli bir yapıyı bünyesine barındıran oyunun ilk sürümü genel olarak hem eleştirmenler hem de oyuncular tarafından beğenilmiş durumda. Steam platformuna bakacak olursak olumlu etiketine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

MultiVersus 2024 05 08 24 002

MultiVersus içerisinde farklı farklı oyun modları bulunuyor. Bu modlar arasında 1v1 mücadele edebileceğiniz mücadele modu, 4 kişilik kargaşa içerisine girebileceğiniz arena modu veya 2v2 takım savaşlarına adım atabileceğiniz ilgi çekici içerikler yer alıyor. Dolayısıyla isterseniz tek başınıza isterseniz de eşli modlar ile beraber eğlenceli bir deneyimi adım atabiliyorsunuz. Oyunda aynı zamanda yepyeni bir PvE modunun olması da bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.