Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Shadows İçin Tanıtım Fragmanı Yayımlandı!

Assassin’s Creed Shadows için ilk sinematik fragman yayımlandı ve çıkış tarihi açıklandı. Oyunu Odyssey geliştiricisi Ubisoft Quebec geliştiriyor.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft ekibinin üstlendiği Assassin’s Creed Shadows için ilk sinematik fragman yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde bugüne işaret eden tanıtım fragmanını şu anda izleyebiliyoruz. Yaklaşık 4 dakika uzunluğunda olan video içerisinde feodal Japonya’da geçen açık bir dünyaya bir bakış atabiliyor ve oyunun yepyeni bir deneyimle bizlere sunulmasını bekliyoruz.

Yeni Assassin’s Creed oyununa bir bakış sunan fragmana aşağıdan göz atabilir ve izleyebilirsiniz. Ubisoft bildiğiniz üzere kısa süre önce Mart 2025’te sona eren mevcut mali yılda şu anda geliştirme aşamasında bulunan projeyi yayınlayacağını duyurmuştu. Şimdi ise oyunun resmi çıkış tarihi fragmanın sonunda açıklanmış durumda.

Assassin’s Creed Shadows Çıkış Tarihi Açıklandı

Assassin’s Creed Odyssey geliştiricisi Ubisoft Quebec tarafından geliştirilen ve aynı yaratıcı yönetmen tarafından yürütülen Assassin’s Creed Shadows yeni bir dönemi açmaya hazırlanıyor. 2007 yılında yayınlanan serinin ilk oyunundan bu yana 200 milyondan fazla adet satan bir Franchise ile karşı karşıyayız. Dolayısıyla Ubisoft serinin en yeni oyununu üçüncü dönem olarak nitelendiriyor.

Assassins Creed Shadows 2024 05

Assassin’s Creed Shadows, fragmandan da izleyeceğiniz üzere 15 Kasım 2024 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülecek. Şu anda ön siparişlerin açık olduğunu belirtebildiğimiz yapım için ilerleyen süreçte ek paketlerin de gelmesi planlanıyor. Ubisoft, bu oyunu ilk olarak Eylül 2022 tarihinde yeni yol haritasını duyurduktan sonra açıkladı.

Şu anda sadece sinematik bir içerikte karşı karşıya olduğumuzdan dolayı oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu bilemiyoruz. İlerleyen süreçte ve yakın zamanda oyun içi oynanış fragmanlarının da gelmesini bekliyoruz. Öte yandan bu hafta başında oyunun resmi adının duyurulması ile beraber oyun daha önce kod adı Red olarak anılıyordu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.