Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus 30005 Hatası Çözümü

Oynaması ücretsiz 2D dövüş oyunu MultiVersus, nihayet herkesin erişimine açıldı. Fakat bazı kullanıcılar oyunda 30005 hata kodu ile karşılaştıklarını bildiriyorlar. İşte sorunu çözmek için yapabilecekleriniz.

MultiVersus 30005 hatası çözümü ile karşınızdayız. Batman’den Shaggy’e, Wonder Woman’dan Tom ve Jerry’e kadar Warner Bros. yapımlarından aşina olduğumuz ikonik karakterler, tek bir oyunda buluştu. Açık beta aşamasına geçerek Steam’de herkese sunulan MultiVersus, ilk günden büyük bir ilgiyle karşılaştı. Fakat her çevrimiçi oyunda olduğu gibi arada sırada bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

Bu problemlerden bazıları, yalnızca belirli bir platforma özgü olabileceği gibi, tüm sunucuları kesintiye uğratacak kadar büyük de olabilir. Oyunun erişime sunulmasıyla birlikte bazı kullanıcılar 30005 hata kodu ile karşılaştıklarını bildirdi. Peki, MultiVersus’taki bu sorunun çözümü nedir? Problemi düzeltmek için rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsiniz.

MultiVersus 30005 Hatası Nasıl Çözülür?

MultiVersus 30005 hatasi çözümü nedir

MultiVersus’ta 30005 hata kodu ile karşılaşıyorsanız, bu muhtemelen oyunun PC sürümündeki hile önleme aracının bozulduğu anlamına gelir, ancak neyse ki bunun için oldukça kolay bir çözüm yolu var. İşte nasıl yapacağınız.

Öncelikle Steam’i başlatın ve kütüphanenize gidin. MultiVersus’u bulun ve sağ tıklayın. Özellikler‘i seçin ve Yerel Dosyalar‘a tıklayın. Burada, Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula seçeneğine basın. Ardından Steam’in sisteminizde değişiklik yapmasına izin verin. Platform bu sayede her şeyin düzgün şekilde yüklendiğinden emin olacaktır.

30005 Hata Kodu MultiVersus Oynamanızı Engeller

MultiVersus 30005 hata kodu

Steam, dosyalarınızı gözden geçirmeyi ve ihtiyaç duyduğu her şeyi onarmayı bitirdiğinde, MultiVersus’u yeniden başlatabilir ve oyunun düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu yöntem işe yaramazsa, oyunu tamamen kaldırmayı ve yeniden yüklemeyi denemelisiniz. Eğer dosyaları doğruladıktan ve yeniden yükleme yaptıktan sonra dahi hala 30005 hatası alıyorsanız, Steam Destek ile iletişime geçmenizi öneririz.

Bu rehberimizde MultiVersus 30005 hatası çözümü için uygulayabileceğiniz yöntemleri ele aldık. Umarız yardımı olmuştur. Dilerseniz, oyuna giriş yaptığınızda ilk satın almanız gereken MultiVersus karakterleri hakkındaki yazımıza göz atabilirsiniz. Soru, istek ve önerilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.