Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus Herkesin Erişimine Açıldı!

MultiVersus açık betasını başlattı ve ücretsiz karakterlerin ilk rotasyonunu ortaya çıkarmak da dahil olmak üzere oyunda güncellemeler yapmaya başladı bile.

MultiVersus, Player First Games tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlanan, Warner Bros, DC Comics, Cartoon Network, HBO, Turner Entertainment ve Discovery kataloğundan çeşitli karakterleri içeren, oynaması ücretsiz bir platform dövüş oyunu.

MultiVersus, Nintendo’nun Super Smash Brothers serisine benzer şekilde, oyuncuların farklı aşamalarda savaştığı ve rakiplerini arena sınırlarının dışına çıkarmaya çalıştığı bir platform dövüş oyunu. Oyundaki karakterler beş farklı kategoriye ayrıldı. Suikastçı, Boksör, Büyücü, Destek ve Tank olarak oynayabiliyorsunuz. Bugün, erken erişim süreci sona erdi ve oyun herkesin erişimine açıldı.

MultiVersus Ücretsiz Karakterler (26 Temmuz – 8 Ağustos)

MultiVersus

Bu nedenle açık beta başlarken, MultiVersus ilk ücretsiz oynanabilen karakter kadrosunun yanı sıra bir yama notları listesi de yayınladı. Ayrıca şirket, Space Jam evreninden LeBron James’i kadroya katılan ilk basketbolcu karakter olarak tanıttı. Bu rotasyondaki ücretsiz karakterlerin listesi ise aşağıdaki gibi olacak ve bugünden itibaren 8 Ağustos’a kadar sürecek:

  • Finn
  • Garnet
  • Superman
  • Reindog

Finn insan, Adventure Time evreninden ve bir suikastçı. Garnet, Steven Universe’den ve bir Boksör karakteri. Supermen DC evreninden ve bir tank olarak oyundaki yerini aldı. Son olarak, Reindog orijinal bir karakter ve bir destek karakteri olarak oyuna eklendi.

Güncelleme ayrıca, 8 Ağustos’a kadar kazanılan maçlardan elde edilen altınlarda yüzde 25’lik bir artış olacağını belirtti. Bazı oyuncular MultiVersus’un erken erişiminden memnun olmasa da, oyun açık beta sürümünde gelişmeye ve gelişmeye devam ettikçe, birçok değişiklik olacak ve oyuncular daha fazla karakter, yeni aşamalar, hata düzeltmeleri ve daha pek çok şey göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.