Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus’ta İlk Olarak Hangi Karakterleri Satın Almalısınız?

İçlerinde Batman, Wonder Woman, Arya Stark, Shaggy ve daha fazlasının olduğu devasa bir karakter kadrosuna sahip olan oynaması ücretsiz dövüş oyunu MultiVersus resmen yayınlandı. Peki, oyunda ilk olarak hangi karakterlerin kilidini açmalısınız? İşte cevabı.

Warner Bros. külliyatındaki karakterlerin yer aldığı 2D dövüş oyunu MultiVersus Steam‘de yayınlandı. Açık beta aşamasına geçen oynaması ücretsiz oyuna artık herkes erişebiliyor. Player First Games tarafından geliştirilen oyun ücretsiz olsa da, oynanabilir karakterlerin tam listesine hemen erişemeyeceksiniz. Bunun yerine, gerçek parayla Gleamium satın alarak veya oyunda yeterli Altın toplayarak bunların kilidini açabilirsiniz.

Peki, öncelik vermeniz gereken MultiVersus karakterleri hangileri? Bu yazımızda, oyunda ilk satın alınacak en iyi karakterleri sizlerle paylaşıyoruz. MultiVersus‘a girdiğinizde yalnızca birkaç dövüşçünün kullanılabilir olduğunu göreceksiniz. DC’den Wonder Woman, açılış eğitimi tamamlanarak açılabiliyor. Bu arada ücretsiz MultiVersus karakterlerinin her hafta değişeceğini belirtmekte fayda var.

MultiVersus Karakterleri Sürekli Yenilenecek

MultiVersus karakterleri

Herhangi bir karakter satın almadan önce, onları beğenip beğenmediğinizi görmek için bu rotasyondan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Eğer ücretsiz denediğiniz karakteri beğenirseniz, yeterli Altın kazanarak onun kilidini açabilirsiniz. Böylece ilgili karaktere kalıcı olarak sahip olabilirsiniz Tabii, beklemek istemeyenler gerçek para karşılığında Gleamium satın alarak diledikleri dövüşçüleri de satın alabilirler.

Ek olarak, sahip olsanız da olmasanız da oyundaki her dövüşçüyü eğitim modunda deneyebilir, kabiliyetlerinin neler olduğuna bakabilirsiniz. Kilidini açacağınız MultiVersus karakterlerinin, dizi veya filmlerde hoşuna giden veya oynaması eğlenceli görünenler arasından seçmenizi tavsiye ederiz. Örneğin; Shaggy, Superman, Harley Quinn veya Tom and Jerry ile başlayabilirsiniz.

Her Dövüşçünün Benzersiz Yetenekleri Bulunuyor

MultiVersus ücretsiz karakterler

Seçeceğiniz karakterin oyun stilinize uyup uymadıklarını görmeye çalışın. Her dövüşçünün benzersiz yetenekleri bulunuyor. Ayrıca dövüşçülerin oynama tarzınızı değiştiren özelleştirilebilir bir beceri listesi de var.

Çapraz platform desteğine sahip olan MultiVersus, yeni karakterler, etkinlikler, modlar ve görünümlerle düzenli olarak güncellenecek. Warner Bros. Games tarafından yayınlanan MultiVersus Steam‘de ücretsiz olarak oynanabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.