Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus 1. Sezonu Ertelendi

MultiVersus, dün 1. sezon çıkışının ertelendiğini açıkladı. Resmi bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Popüler platform dövüş oyunu MultiVersus’un ilk sezonu, 9 Ağustos‘ta çıkış yapacaktı. Ancak yeni haberlere göre oyunun orijinal çıkış tarihi ertelendi ve ne zaman çıkacağına dair henüz bir haber açıklanmadı. Resmi MultiVersus Twitter hesabı, gecikme için net bir neden sunmadan duyuruyu paylaştı. Sezon için oynanabilir bir Morty karakteri gelecekti ancak bu karakterin çıkışı da ertelendi.

Resmi hesapta paylaşılan tweette: “Sezon 1’in başlangıcını ve Morty’nin çıkışını ileri bir tarihe ertelediğimizi herkesin bilmesini istiyoruz. Bunun bazıları için hayal kırıklığı yaratabileceğini biliyoruz ve topluluğumuzu, oyuncuları memnun eden yeni ve heyecan verici içerikler sunmaya adadığımız konusunda temin etmek istiyoruz.” yazıyor.

MultiVersus’un Sezon Süresi Belli Değil

MultiVersus

Zamanlamayı mümkün olan en kısa sürede bildireceklerini söyleyen geliştirici, oyunculara sabrı ve ilgisi için teşekkür etti. Devamında ise 1. sezonu açıklamayı dört gözle beklediklerini belirtti. Sezon ve savaş geçişiyle ilgili ayrıntılar bugün erken saatlerde ortaya çıktı. Molly, battle pass’ın ne olduğunu ve size ne kadara mal olacağını açıklamadı.

Ancak sezonun ne kadar süreceği de henüz bilinmiyor. Aslında bir gecikme yaşanması oldukça muhtemel bir durumdu. MultiVersus‘un zaten milyonlarca oyuncusu var ve vasat bir dizi battle pass mücadelesi yaşansaydı oldukça büyük bir kayıp yaşanırdı. Halo Infinite‘de gördüğümüz gibi yeni başlatılan rekabetçi bir oyunun tüm gücü, yanlış bir başlangıçla sönebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.