Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

MultiVersus'u arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız, makalemizdeki adımları izlemeniz yeterli.

MultiVersus arkadaşlarla oynama seçeneğine de sahip. Bu oyun, Warner Bros.’un tüm karakterleri bir araya gelip dövüşse, kimin kazanacağına cevap veren eğlenceli bir platform dövüş oyunu. Açık betanın ana odak noktası kesinlikle çevrimiçi oynamak olsa da, oyunu arkadaşlarınızla oynamak da mümkün.

Oyunun yerel çok oyunculu ayarlarını bulmakta zorlanıyorsanız, bilmeniz gereken her şeyi bir araya getirdik. Arkadaşlarınızı bir araya toplayıp çeşitli Warner Bros. karakterleriyle birbirinize karşı savaşabilirsiniz. Aşağıda, MultiVersus arkadaşlarla nasıl oynanır sorusuna yanıt verdik ve özel sunucu kurmanız için yapmanız gerekenleri açıkladık.

MultiVersus Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

MultiVersus

MultiVersus arkadaşlarla oynama çok farklı değil. Tüm haritalar, modlar ve karakterler emrinizde ancak tek fark yalnızca siz ve arkadaşlarınız için özel bir oda olacak. Oyun henüz açık beta sürecinde olsa bile gerçekten eğlenceli parti oyunları arasında yerini aldı bile. Eğer rekabetçi olarak değil de sadece arkadaşlarınızla eğlenmek istiyorsanız, yapmanız gerekenleri derledik.

MultiVersus‘ta yerel çok oyunculu ayarlamak için şu adımları izlemeniz gerek:

 • Oyunun Ana Menüsünde “Play” seçeneğine tıklayın.
 • Daha sonra karşınıza gelen ekranda “Custom” sekmesine tıklayın.
 • Seçeneklerden “Local Play” kısmını seçin.
 • Artık arkadaşlarınızı davet ederek oyununuza başlayabilirsiniz!

Yeterli kontrolcünüz olması koşuluyla, aynı oyunda en fazla dört oyuncu ile oynayabilirsiniz. Oyunun büyüyen kadrosundaki herkes sizin için kullanılabilir olacak. Ayrıca isterseniz oyunun diğer ayarlarından bazılarını değiştirebilirsiniz. Oyunu daha çok kendinize ait kılmak için zaman sınırı gibi ayarlar da ekleyebilirsiniz.

Yerel çok oyunculu modda oynanan oyunlar, çevrimiçi sıralamanızı veya istatistiklerinizi etkilemez ancak Süpermen veya Taz gibi favori karakterleriniz için farklı hareket setlerini ve stratejileri mükemmelleştirmek için özel oda kurabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

2 Yorum

 1. Yusuf

  Aynı bilgisayardan iki kişi oynanabilir mi? 1 klavyeden yani.

  0
  0
  Cevap
  • Mert Doğan

   Aynı bilgisayardan oynamak için en az iki kontrolcü gerekli. Bir klavye bir oyun kolu veya iki klavye bağlamanız gerek. İki kontrolcünüz var ise aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli:

   Oyunun Ana Menüsünde “Play” seçeneğine tıklayın.
   Daha sonra karşınıza gelen ekranda “Custom” sekmesine tıklayın.
   Seçeneklerden “Local Play” kısmını seçin.

   0
   0
   Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.