Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni MultiVersus Karakter Görünümleri Sızdırıldı!

Yeni MultiVersus sızıntıları, LeBron James, Jake the Dog ve oyunun kadrosundaki daha pek çok karakter için yayınlanacak olan görünümleri sızdırdı.

Warner Bros markalarından farklı karakterleri bir araya getiren MultiVersus, başlangıçta tuhaf kadrosu ve karikatürize tarzıyla oyuncuların dikkatini çekti. Platform dövüş oyunu ilk piyasaya sürüldüğü günden bu yana büyük ilgi gördü ve oyun artık açık beta aşamasında olduğundan anlık oyuncu rekorları kırmaya bile başladı. Bununla birlikte veri madencileri de göreve başladı.

Oyun kapalı alfa testindeyken, bazı sızıntıcılar MultiVersus’a gelen yeni karakterleri ortaya çıkardı. LeBron James ve Rick and Morty gibi bu karakterlerden bazıları, nihayetinde geliştirici Player First Games tarafından resmen açıklandı. Son sızıntılardan ise yeni karakterleri değil ancak birçok karaktere gelecek birçok kozmetik ürün sızdırıldı.

MultiVersus Uzay Temasına Geçecek

MultiVersus

İlk olarak AisulMV tarafından Twitter’da yayınlanan en son sızıntıya göre, Jake the Dog, LeBron James, Taz, Bugs Bunny, Harley Quinn ve Arya Stark için bazı yeni görünümler MultiVersus’a eklenecek. Sızan görüntüler AisulMV tarafından orijinal gönderiden kaldırıldı ancak görünüşe göre Jake the Dog, LeBron James ve Looney Tunes karakterlerinin görünümleri uzay temasını konu alacak.

LeBron James’in yeni kostümü onu Batman’in ünlü yardımcısı Robin gibi giydirecek; Bugs Bunny ve Taz ise her iki Space Jam filminden kostümlerine erişebilecek. Jake the Dog’un yeni görünümü, sevilen Adventure Time karakterini mavi bir uzaylı olarak göründüğü gerçek formunda içerecek. Kozmetiklerin Ağustos ayı içerisinde yayınlanacağı da belirtildi.

Bununla birlikte, şu anda bu görünümlerin MultiVersus’a ne zaman geleceği veya gelip gelmeyeceği konusunda resmi bir bilgi yok, bu nedenle hevesli hayranlar Player First veya Warner Bros Interactive’den bir duyuru gelene kadar beklemeli.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.