Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Moon Knight 2. Sezon Geliyor!

Marvel dizisi Moon Knight'ın yıldızı Oscar Isaac ve senaristi Mohamed Diab, çektikleri bir TikTok videosunda ikinci sezonun yolda olduğunu ima ettiler.

İzleyenlerin bileceği üzere Disney Plus’ta yayınlanan Marvel dizisi Moon Knight‘ın birinci sezonu, oldukça sarsıcı bir şekilde sona erdi. Oscar Isaac’in canlandırdığı Marc Spector karakteri ile ilk kez tanıştığımız seri, hem oyunculuk kalitesi hem de senaryosu ile büyük bir beğeni topladı. Dizinin izlenme sayıları açıklanmasa da, sosyal medya yansımaları gayet olumlu bir izlenim veriyor.

Final bölümünün ardından herkesin aklında tek bir soru oluştu: Moon Knight 2. sezon gelecek mi? Görünüşe göre, evet! Marvel dizisinin yazarı ve baş yapımcısı Mohamed Diab, Isaac ile çektiği bir TikTok videosunda yeni sezonu doğruladı. Henüz Marvel veya Disney cephesinden bir doğrulama gelmedi, ancak dizinin beğeni düzeyi hesaba katılınca hikayenin devam etmesi pek de sürpriz değil.

Moon Knight 2. Sezon Yolda

Moon Knight 2. Sezon

Moon Knight, Khonshu’nun Marc ve Steven’ı hizmetinden serbest bırakmasıyla sona erdi. Fakat post-credits sahnesinde Marc’ın içinde bir kişilik daha olduğunu gördük: Jake Lockley. Jake daha sonra Ammit’in ruhuna sahip olan Arthur Harrow’u (Ethan Hawke) öldürdü. Başlangıçta hikayenin tek bir sezonu kapsaması bekleniyordu. Zira Marvel’a yakın kaynaklara göre Isaac ile sadece bir yıllık sözleşme imzalandı.

Öte yandan Moon Knight 2. sezon ile birlikte karakterin Marvel Sinematik Evreni’ne (MCU) geçişi de sağlanabilir. Yakın zamanda gerçekleşen San Diego Comic-Con’da MCU’nun 5. ve 6. fazları belli oldu. Belki de, Moon Knight’ı 2025 yılında vizyona girecek yeni Avengers filmlerinde görebiliriz. Bu iki filmle birlikte Multiverse Saga anlatısı son bulacak. Dilerseniz Avengers Secret Wars hakkındaki detaylı rehberimize göz atabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.