Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Avengers Filmleri ve Çıkış Tarihleri (Marvel Faz 6)

San Diego Comic-Con'da konuşan Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, yeni Avengers filmlerinin The Kang Dynasty ve Secret Wars olacağını açıkladı. Yapımların her ikisi de 2025 yılında vizyona girecek.

Bu yıl geri dönen ünlü çizgi roman festivali San Diego Comic-Con, büyük stüdyoların çok sayıda heyecan verici duyurusuna sahne oldu. Beklendiği üzere etkinlik sırasında Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) geleceği hakkında da çok önemli bilgiler öğrendik. Marvel’in panelinde konuşan Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, iki yeni Avengers filminin yolda olduğunu açıkladı.

Bunların ilki Avengers The Kang Dynasty olarak adlandırılacak ve 5 Mayıs 2025’te vizyona girecek. Ardından 8 Kasım 2025’te ise Avengers Secret Wars izleyici karşısına çıkacak. Bu yapımlar, Marvel Faz 6’nın ikinci ve üçüncü filmleri olacak. Yeni evredeki ilk film ise 8 Kasım 2024 tarihinde çıkacak olan Fantastik Dörtlü olacak.

Yeni Avengers Filmleri 2025’te Gelecek

yeni avengers filmleri

Yeni Avengers filmlerinin konusu ve karakterleri hakkında henüz pek bir şey bilinmiyor, ancak başlıklar bize ne bekleyebileceğimiz konusunda biraz ipucu veriyor. İlk filmin adından yola çıkarak Jonathan Majors’ı tekrar Kang olarak göreceğimiz kesin gibi. Avengers Secret Wars ise daha fazla gizem barındırıyor, ancak aynı adlı çizgi roman serisini okuyanlar filmin hikayesine dair bazı öngörülere sahip olacaklardır.

Marvel Faz 4, 5 ve 6’dan oluşan yeni anlatı dünyası, Multiverse Saga olarak adlandırılacak. Peki, tüm zamanların en yüksek hasılat yapan MCU filmi Avengers Endgame’i yöneten Russo Kardeşler, yeni Avengers filmleri için geri dönecek mi? Feige, ikilinin bu iki projeyle bağlantılı olmadığını, ancak gelecekte başka Marvel filmleriyle MCU’da tekrardan yer alacaklarını söyledi.

Marvel Faz 5 Filmleri

marvel faz 5 filmleri

Her ikisi de 2025 yılında vizyona girecek olan Avengers The Kang Dynasty ve Avengers Secret Wars, sırasıyla 2 Mart ve 7 Kasım’da izleyici karşısına çıkacak. Böylece Faz 6 da tamamlanmış olacak. Dilerseniz 2023 Marvel filmleri ve çıkış tarihleri hakkındaki yazımıza göz atabilirsiniz. Marvel Faz 5 filmlerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Marvel filmleri ve dizileri arasında sizi en heyecanlandıran hangisi oldu? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.