Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Monster Notebook’tan 1000 TL İndirim Kampanyası!

Seçili Monster Notebook Abra modellerinde 1000 TL indirim kuponu sunuluyor. Kısa süreliğine geçerli bu özel kampanya, 31 Ocak'ta son bulacak. Detaylar haberimizde.

Türkiye’nin globaldeki en büyük teknoloji markalarından Monster Notebook’un ara tatil kampanyasından daha önce sizlere bahsetmiştik. Şirket bu kez de, seçili Abra modellerine özel 1000 TL indirim kuponu fırsatı sunuyor. Yüksek performanslı Abra A7 V14.2 ve Abra A7 V14.2.1 modellerinde geçerli olan kampanya, 31 Ocak 2023 tarihine kadar devam ediyor.

En çok tercih edilen oyuncu bilgisayarı markalarından biri olan Monster Notebook, Abra modelleriyle hem oyunculara hem de uzmanlık gerektiren iş alanlarında çalışan profesyonellere hitap ediyor. GeForce RTX 3050 Ti modelli bu bilgisayarlara 1000 TL indirimle sahip olmak isteyen kullanıcılar, sepette ABRA1000 kodunu girerek kampanyadan faydalanabiliyor.

ABRA1000 Kodu 31 Ocak’a Kadar Geçerli Olacak

monster notebook abra

Abra A7 V14.2 ve Abra A7 V14.2.1 modellerinde nesil yüksek performanslı H serisi işlemciler yer alıyor. Bu yongaların yapay zeka destekli yapısı, düşük enerji tüketimi ve yüksek performans sunuyor. 4 adet performans ve 8 adet verimlilik çekirdeği sayesinde Abra A7 V14.2 serisi, oyun oynanırken performans çekirdeklerini, arka planda açık olan uygulamalar için de verimlilik çekirdeklerini kullanıyor.

Işığın fiziksel davranışını simüle ederek görsel detaylarda gerçekçilik oluşturan ışın izleme teknolojisi, GeForce RTX 3050 Ti ekran kartı sayesinde üstün bir görsel deneyim yaşatıyor. NVIDIA tarafından 2. nesil RTX mimarisi ile üretilen bu teknoloji, yapay zeka desteğiyle benzersiz bir performans sağlıyor. Abra A7 V14.2 modellerinde bulunan yüksek hızlı PCIe 4.0 uyumlu Gen4 SSD desteği ve DDR4-3200 Mhz yüksek bellek frekansı hem oyunculara hem de iş dünyasındaki profesyonellere akıcı bir deneyim sunuyor.

Monster Notebook Abra’da 1000 TL İndirim

monster notebook kampanya

RAM ve 4 TB’a kadar artırılabilen SSD seçenekleriyle Abra A7 V14.2 modelleri, yüksek performans gerektiren oyunlarda ve uygulamalarda tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. 3. nesil Xcooling soğutma teknolojisiyle Abra A7 V14.2 modelleri, efektif bir soğutma performansı sunuyor. Yüksek performans gerektiren işlemlerle birlikte ısınan çipler, 3. nesil Xcooling teknolojisiyle soğutuluyor ve bu sayede termal darboğaza girme sorununun önüne geçiliyor.

Ödeme esnasında ABRA1000 kodu kullanılarak yararlanılabilen, Abra A7 V14.2 ve Abra A7 V14.2.1 modellerinde geçerli 1000 TL indirim kampanyası hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Monster Notebook, ömür boyu ücretsiz bakım ve oynayamadığın oyun olursa para iadesi gibi müşteri odaklı taahhütler sunuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.