Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Monster Notebook’tan Ara Tatile Özel Dev Kampanya

Türkiye'nin önde gelen teknoloji markalarından Monster Notebook, hem oyunculara hem iş dünyasındaki profesyonellere yönelik özel fırsatlar sunan yeni ara tatil kampanyasını duyurdu.

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarları ve oyuncu ekipmanları ile tanınan Monster Notebook, ara tatile özel yepyeni bir kampanya başlattı. Hem oyunculara hem iş dünyasındaki profesyonellere hem de öğrencilere yönelik olan indirimler, göz atmaya değer çok önemli fırsatlar sunuyor. Kulaklık, klavye, fare, kamera ve monitör gibi birçok farklı kategorideki ekipmanlar ara tatile özel fırsatlarla 10 Şubat’a kadar Monster Notebook mağazalarında olacak.

Kampanya dahilinde olan Pusat aksesuarları, üstün batarya ömrü ve ergonomik deneyim sunuyor. Pusat Business Pro Kablosuz Metal Klavye, sessiz tuşları ve 100 saate varan batarya süresi sayesinde kesintisiz bir çalışma vadediyor. İki cihazı aynı anda kullanma özgürlüğü sağlayan Pusat Business Pro Kablosuz Mouse, sağ ve sol ele uygun tasarımı sayesinde tüm kullanıcılara hitap ediyor. Pusat Ergo Kablosuz Dikey Mouse ise 90 saate varan pil süresi ve el yormayan tutuşu ile mesai saatlerini daha konforlu hale getiriyor.

Monster Notebook Kampanyaları Devam Ediyor

Monster Notebook kampanya

Üstün gürültü engelleme özelliğiyle Pusat Wave ANC Bluetooth Headset, online toplantı ve derslerde dışarıdan gelen tüm sesleri engelleyerek kaliteli bir ses deneyimi ve yüksek verimlilik sağlarken, yüksek görüntü kalitesi ve ayarlanabilir geniş açılı merceğiyle Pusat Webcam ise ihtiyaç duyulan her an olağanüstü bir görüntü netliği sunuyor.

Hem iş dünyası profesyonellerine eşsiz bir kullanım kolaylığı hem de oyunculara olağanüstü bir görüntü performansı sunan Aryond monitörler, ara tatile özel fiyatlarla Monster Notebook’ta. 27 inç ekran, 240 Hz ekran yenileme hızı ve 32 inç ekran, 165 Hz ekran yenileme hızı seçenekleriyle gelen Aryond monitörler 1 ms tepki süresine sahip. Hem üretkenlik hem oyun alanında birçok aksesuar ve oyuncu ekipmanında geçerli Monster Notebook ara tatil kampanyası için son gün 10 Şubat 2023. Kampanyadaki ürünlerin tam listesi şöyle:

 • Pusat Business Pro Kablosuz Metal Klavye
 • Pusat Business Pro Kablosuz Mouse
 • Pusat Ergo Kablosuz Dikey Mouse
 • Pusat Wave ANC Bluetooth Headset
 • Pusat Webcam
 • Pusat One Shot Pro Wireless Mouse
 • Pusat K3 Pro Mekanik Oyuncu Klavyesi
 • Pusat 7.1 Surround Lite RGB Oyuncu Kulaklığı
 • Aryond oyuncu monitörleri
 • Pusat Clutch Gamepad

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.