Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Modern Warfare 2’ye Dereceli Mod Geliyor

Call of Duty: Modern Warfare 2, 2023 yılında dereceli mod alacak. Oyunun hayranları, hardcore bir mücadeleye girebilecek.

Treyarch, yakın zamanda piyasaya sürülen Call of Duty: Modern Warfare 2‘nin dereceli mod alacağını duyurdu. Oyuncuların bu duruma oldukça sevineceğini biliyoruz ancak maalesef dereceli modu 2023 yılına kadar göremeyeceğiz. Kaynağı bilmeyenler için Treyarch, Black Ops ve Vanguard serilerinde Activison ile birlikte çalışmıştı. Bundan dolayı kaynağın güvenilir olduğunu belirtelim.

Treyarch stüdyosu daha önceden de Call of Duty: Vanguard’ın dereceli modunu ele almıştı. Bu nedenle Modern Warfare 2 için de bu çalışmanın gerçekleşecek olması pek sürpriz değil. Stüdyo, Dereceli Modun 2023’te geleceğini söyledikten sonra mod hakkında birkaç detay da paylaştı. Call of Duty: Modern Warfare 2 Dereceli modda; rekabetçi oyun modları, beceri bölümleri, beceri derecelendirmeleri, en iyi 250 liderlik tablosu ve özel ödüller yer alacak.

Modern Warfare 2 Hayranları Kızışmaya Hazır Olsun

Modern Warfare 2

Bu ödüllerle ilgili daha fazla ayrıntı açıklanmadı ancak detayların yakın bir zamanda geleceği söylendi. Bu arada stüdyo, Call of Duty: Black Ops Cold War ve Vanguard’da dereceli modun sona erdiğini belirtti. Oyunu aktif oynayan okuyucularımızın dikkatine! 22 Kasım’a kadar oyunlardaki ödülleri toplayabildiğiniz kadar toplayın.

Ayrıca bir konuda da fikir belirtmek isterim ki, bildiğiniz üzere Activision her sene düzenli olarak COD oyunu yayınlıyor. Dereceli modun 2023’te çıkacağını varsayarsak, yeni bir COD oyununu seneye göremeyeceğiz gibi duruyor. Zaten oyun endüstrisindeki birkaç isim Call of Duty’nin yıllık sürüm programından vazgeçtiğini ve 2023’te yalnızca Modern Warfare 2‘ye odaklanacağını tahmin etmişti. Fakat umutlar yine de suya düşmesin çünkü geliştirici 2023’te oyun çıkarmayacağı haberini yalanladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.