MLBB Dünya Şampiyonası 2019’un Galibi EVOS Legends Oldu!

MLBB Dünya Şampiyonası'nın ilk şampiyonu EVOS Legends oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Android ve iOS platformları için 2016’da lansmana çıkan Mobile Legends: Bang Bang günümüzde gerçek zamanlı olarak oyuncuları karşı karşıya getirmeye devam ederken MLBB Dünya Şampiyonası 2019’un galibi de nihayet belli oldu.

blank

Çok oyunculu olarak oynanan MOBA oyunu Mobile Legends: Bang Bang aksiyon dolu bir haftaya daha ev sahipliği yaptı. M1 olarak bilinen turnuva 250.000 dolar değerinde para ödülü havuzu ile oyuncuların iştahını kabartırken zorlu maçlara da zemin hazırladı. M1 Mobile Legends: Bang Bang Profesyonel Ligi’nden davet edilen en iyi 8 takım ve küresel M1 elemelerinde başarılı olan 8 takımın da katılımı ile 16 farklı takım MLBB maçlarında karşı karşıya geldiler.

11 – 14 Kasım 2019 tarihlerinde son grup elemeleri gerçekleştirilen turnuva da inanılmaz mücadeleler yapılırken, en iyi 8 takım belli olmuş oldu. En iyi 8 takım 15 – 17 Kasım 2019 tarihlerinde Axiata Arena, Kuala Lumpur, Malezya’da düzenlenen Playoff maçlarında boy gösteriler.

Grup aşamaları sonrasında Playoff’lara kalan 8 takım ise Rex Regum Qeon (RRQ) (Endonezya), EVOS Legends (Endonezya), VEC Fantasy Main (Vietnam), Burmese Ghouls (Myanmar), Axis Esports (Malezya), Todak (Malezya), Sunsparks (Filipinler) ve 10second Gaming + (Japonya) oldu.

EVOS Legends ve PRQ arasında gerçekleşen maç 4-3’lük skor ile Evos Legends’ın galibiyeti ile tamamlandı. EVOS Legends, ilk MLBB Dünya Şampiyonu oldu. EVOS Legends 80.000 dolar dolar ödülün de sahibi oldu.

Shanghai Moonton Teknoloji’nin CEO’su Justin Yuan, “Amacımız MLBB ve espor tutkusu olan bireyleri M1 aracılığıyla bir araya getirmekti. Hayalleri için ellerinden gelenin en iyisini yapan profesyonel oyuncularımızın büyük çabalarına ve antremanlarına tanık olduk. Herkesi sevdiğimiz şeyler için değerler yaratmaya ve hayallerimizi daha da gerçekleştirmeye teşvik etmek istiyoruz. “Tüm espor sektörünün gelişmesi için M1 ile elimizden geldiğince yardım etmek istiyoruz,” dedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol