MIUI 13 Kasım Ayında İndirmeye Sunulacak

Xiaomi kullanıcılarının uzun bir süredir beklediği MIUI 13 Kasım ayında indirmeye sunulacak.

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi destekleyen akıllı telefon modellerinin neredeyse hepsine MIUI 12.5 güncellemesini sunmuştu. Xiaomi kullanıcıları MIUI 12.5 sonrasında MIUI 13 sürümünü beklemeye başlamıştı. Xiaomi tarafından ilk ipucu geldi. MIUI 13 Kasım ayında çıkış yapacak.

Xiaomi MIUI 12.5 ve MIUI 12.5 Enhanced Edition isimli ara sürümlerini telefonlarına göndermiş olmasına rağmen, MIUI 13 sürümünü de 2021 yılı sona ermeden sunmayı planlıyor. Yeni arayüz görsel iyileştirmelerin yanında MIUI hatalarını da giderecek.

MIUI 13 Kasım Ayında

MIUI 13 Kasım Ayında Xiaomi Ve Redmi Modellerine Geliyor

Xiaomi Çin sosyal medya platformu Weibo üzerinden yaptığı açıklamada MIUI 13’ün Kasım ayında geleceğini müjdeledi. MIUI 13 Kasım ayında çıkacak olsa da kullanıcıların yeni arayüzle birlikte kavuşacağı özellikler de merak ediliyor. Yeni arayüzün en önemli özelliklerinden birisi dahili depolama alanı kullanılarak RAM miktarını arttırma işlevi olacak. Bu özellikle birlikte Xiaomi MIUI 13 kullanıcıları depolama alanlarının bir kısmından feragat ederek RAM miktarını arttırıp cihazlarının performanslarını arttırabilecek.

miui 13 kasim ayinda indirmeye sunulacak 3

MIUI 13 arayüzü ayrıca daha minimalist bir tasarım diline sahip olacak. Saf Android 12 arayüzüne benzer bir deneyim sunması beklenen MIUI 13 arayüzü ayrıca iOS benzeri bir widget deneyimini de kullanıcılara getirecek. Xiaomi’nin MIUI 13 arayüzü ile kutudan çıkacak ilk Xiaomi modelinin ise Xiaomi 12 olacağı düşünülüyor. Son olarak MIUI 13 arayüzünün Xiaomi’nin diğer markalarına da sunulacağını belirtelim.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol