Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Minecraft Minions Ek Paketi Güncellendi

Online oyuncu sayısı oldukça fazla olan popüler simülasyon oyunu Minecraft, Minions DLC için yeni içeriklerini duyurdu. Yeni çıkacak Minions: The Rise of Gru filmi için planlanan içerikler, mağazadan satın alınabilir.

Mojang, geçen yıl çıkan Minecraft Minions DLC için bazı yeni içerikler sunacak ücretsiz bir güncelleme duyurdu. Güncelleme, Illumination’ın en son animasyon filmi olan Minions The Rise of Gru‘nun vizyona girmesiyle aynı zamana denk geldi. Ve yeni filmde tasvir edilen Vicious Six gibi düşman karakterlerinin de yer aldığı yeni içerikler, oyuna eklendi.

Oyun endüstrisinde büyük bir güç haline gelen ve oldukça farklı yaş gruplarına hitap eden Minecraft, 2009’dan bu yana oldukça yol kat etti. The Nether ve The End şeklinde tamamen yeni boyutlar ekleyen oyun; yeni biyomlar, çeteler ve blokları da bünyesine dahil etti. Minecraft‘ın hayran kitlesi ise her zaman dört gözle bekleyecek yeni içeriklere sahip oluyor.

Minecraft İçerikleri Şirkete Büyük Gelir Sağlıyor

Minecraft Minions

Minions DLC; oyuncuların süper kötü Gru rolünü üstlendiği, son derece popüler Çılgın Hırsız animasyon film serisine dayanıyor. Oyuncular çeşitli araçlar kullanarak, minionlardan oluşan bir köle gücü oluşturuyor. Gru, yarışlara katılıp sinsice davranarak kötülük kotasını doldurmaya başlıyor. Güncelleme, Minions: The Rise of Gru‘daki görünümlere dayanan yeni bir kapüşonlu içeriyor.

Simülasyon oyunu; yeni dokular, farklı oyun modları ve Angry Birds temalı DLC gibi yepyeni içeriklere ev sahipliği yapıyor. Minecraft her zaman kreasyonlarında son derece yenilikçi olan bağımsız içerik yaratıcıları ve mod yapımcılarından oluşan güçlü bir ekiple çalışıyor. Ayrıca oyun, içerik satışında 2009’dan itibaren bu yana yüz milyonlarca dolar kazandığını açıkladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.