Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Minecraft Legends Switch Fragmanı Yayınlandı

Aksiyon stratejisi Minecraft yan ürünü, 2023'te Xbox, PlayStation, PC ve Nintendo Switch için çıkış yapacak.

Bu ayın başlarında, Minecraft Legends isimli gerçek zamanlı bir strateji oyunu olacak Minecraft yan ürünü hakkında söylentiler ortaya çıkmaya başladı ve yalnızca birkaç gün sonra Microsoft, Mojang Studios ve Blackbird Interactive ile Legends’i çok platformlu bir çapraz nesil oyun olarak duyurduklarında resmi olarak doğruladı.

En son Nintendo Direct Mini: Partner Showcase’de Minecraft Legends için Nintendo Switch’te çalışan aksiyon strateji oyununu gösteren yeni kısa bir fragman gösterildi. Minecraft oynanışını ve dünyasını strateji mekaniği ile birleştiren oyun, dünyayı tehdit eden işgalcilere ve canavarlara karşı savaşacağımız bir yapım olacak.

Minecraft Legends Tüm Platformlarda Çıkış Yapacak

Minecraft Legends

Oyuncuların neler bekleyebileceğine gelince, Minecraft Legends‘ın fragman açıklamasından bazı bilgiler edindik. Çeşitli yaşam, yemyeşil biyomlar ve zengin kaynaklarla dolu tanıdık ama gizemli bir ülkeyi keşfedeceksiniz ama bu cennet yıkımın eşiğinde. En büyük düşmanınız olan Piglinler geldi. Değerli ittifaklar kurmak için arkadaşlarınızla çalışacak ve evlerinizi korumak için stratejik zekanızı kullanacaksınız.

Bu arada oyunun Steam sayfası da açıldı. Oyunu oynamak için Microsoft Store’a mahkum kalmayacaksınız. Steam sayfasından öğrendiğimiz kadarıyla oyunda Türkçe dil desteği de yer alacak. Minecraft Legends, 2023’te Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC için çıkacak. Oyun için daha spesifik bir çıkış tarihi henüz onaylanmadı. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda bununla ilgili daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin!

Minecraft Legends - Nintendo Direct Mini: Partner Showcase | 6.28.2022

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.