Minecraft Dungeons Cloudy Climb Tower Çıkış Tarihi Açıklandı

Minecraft Dungeons'ın Cloudy Climb adlı ilk sezonluk macerası, oyunculara benzersiz ödüller kazanmak için devasa bir kulede savaşma görevi verecek.

Minecraft Dungeons‘a gelen ilk sezonluk macera Cloudy Climb Tower‘ın önümüzdeki ay geleceği açıklandı. Geçtiğimiz sene çıkan ve orijinal serinin yan ürünü olan bu yapım, oyunculara nadir bulunan ganimetler için zindanları yağmalama görevleri vermişti.

Minecraft Dungeons‘ın ekim ayında duyurulan sezonluk maceraları, oyuna çıktıktan sonra tekrar tekrar oynatılabilen devam eden yeni görev akışı sağlayacak.

Cloudy Climb Tower

Minecraft Dungeons Nedir?

Minecraft, birinci şahıs bakış açısıyla oynanan bir hayatta kalma sandbox oyunu olsa da, yan ürünü olan Minecraft Dungeons, oyuncuların hem el yapımı hem de prosedürel olarak oluşturulmuş zindanlarda savaştığı izometrik bir aksiyon RPG oyunu.

Düşmanların yanı sıra bulmacalar ve patronlar gibi diğer engeller daha da zorlu bir deneyim yaratıyor. Mayıs 2020’de piyasaya sürülmesinin ardından, her biri hem ücretsiz içerik hem de ücretli eklentiler içeren dört farklı lansman sonrası içerik parçası aldı. Minecraft Dungeons’ın Echoing Void ek paketi, oyun için son geleneksel genişleme olarak hizmet etti ancak sezonluk maceralar, oyunculara düzenli olarak geçmeleri için yeni seviyeler vermeye devam edecek.

Cloudy Climb Tower Çıkış Tarihi

Minecraft YouTube hesabında yayınlanan Minecraft Dungeons’ın ilk sezonluk macerasının yeni fragmanı, güncellemenin çıkış tarihini 14 Aralık olarak gösterdi. Cloudy Climb Tower adlı ilk sezonluk macera, oyunculara engellerin üstesinden gelmeleri için heyecan verici dolu gizemli bir kuleye tırmanmaları için görevler verecek.

Çatışmalarda hayatta kalmak ve daha yükseğe çıkmak, oyunculara evcil hayvanlar, ifadeler ve yetenekler gibi yepyeni kozmetik ögeler kazandıracak. Bulutlu kulenin her katı, en yetenekli zindan tarayıcılarına bile meydan okuması gereken telaşlı savaşlar sunacak.

Minecraft serisi, geliştirici Mojang için büyük bir başarı oldu ve orijinal blok tabanlı oyunun bir dizi yan ürüne ve diğer medya ile geçişlere yol açmasıyla beğeni topladı. Nispeten yeni Minecraft Dungeons hala destekleniyor olsa da, orijinal oyun hala fazlasıyla popüler ve güncellemeleri hız kesmiyor. Minecraft’s Caves & Cliffs Update: Part 2, 30 Kasım’da çıkacak ve oyunun dünyalarının oluşturulma şeklini önemli ölçüde değiştirecek.

Minecraft Dungeons’a artık ek paket çıkmayacak olsa da oyun, sürekli yeni içerik akışı almaya devam edecek. Cloudy Climb Tower gibi sezonluk maceralar, üstesinden gelinmesi gereken yeni zorluklar ve kazanılacak yeni ödüller ekleyerek oyuncuları meşgul edecek. Oyunun ilk sezonluk içeriği, her seferinde bir telaşlı arenayı fethetmek için devasa bir kule ile oldukça önemli olacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol