Minecraft

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.8

Kullanıcı

Minecraft Caves and Cliffs Part 2 Ertelenmeyecek

Mojang, Minecraft sürüm 1.18 beta için yeni içerik eklemeyi tamamladı ve bizi Caves and Cliffs Part 2'nin zamanında yayınlanacağına inandırdı.

Oyuncular aylardır Caves and Cliffs Part 2 güncellemesi ile birlikte yayınlanacak olan Minecraft 1.18 sürümündeki yeniliklere göz atıyorlardı.

Mojang, PC’deki Java Sürümü için düzenli olarak yayınlanan güncellemeler ile bunu bize hatırlatıyor ancak diğerlerinin yanı sıra konsollarda bulunan Bedrock Sürümü’nde de testler devam ediyordu. Bu sürüm, PC, Xbox One, Xbox Series X/S ve Android mobil cihazlarda kontrol edilebilen 1.18.0.27 güncellemesini aldı.

Caves and Cliffs Part 2

Caves and Cliffs Part 2 Ne Zaman?

Caves and Cliffs Part 2 güncellemesine büyük ihtimalle 2021 yılı içerisinde kavuşacağız. Önceki birçok beta güncellemesinden farklı olarak, bu sefer geliştiriciler kendilerini çeşitli düzeltmeler sunmakla sınırladı. Aynı şey, yakın zamanda ilk sözde ön-sürümünü alan Java sürümü için de geçerli.

Mojang, bundan böyle güncellemelerin her hafta düzenli olarak yayınlanmayacağını ve yeni içerik eklememeleri gerektiği konusunda oyuncuları uyardı. Örneğin, Yayın Öncesi 1 isimli güncelleme, sadece aralarındaki geçişleri iyileştirmek için yalnızca 1.17 ve 1.18 sürümlerinden biyomların harmanlanmasını iyileştirdi.

Görünüşe göre geliştiriciler tüm yeni özellikleri zaten test etmiş ve 1.18 sürümündeki çalışmalar tamamlanmak üzere. Teoride, Mojang yılbaşı dönemi için güncellemenin ilk çıkışını duyurduğu için buna şaşırmadık; Sonuçta, çok fazla zaman kalmadı ancak, Minecraft’ın yaratıcıları da dahil olmak üzere geliştiricilerin eserlerinin yayınlanmasını ne sıklıkla ertelemek zorunda kaldıkları da bir gerçek.

Ne de olsa, Minecraft 1.18 sürümündeki yeni özelliklerin yanı sıra Caves & Cliffs Güncellemesinden kalan içeriğin geri kalanını yaz aylarında almamız gerekiyordu ancak sürekli ertelendi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol