Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Midnight Suns Çıkış Tarihi Onaylandı!

Disney ve Marvel, Marvel's Midnight Suns için yeni oynanış gösteren ve sürpriz bir çıkış tarihini onaylayan yepyeni bir fragman yayınladı.

Disney ve Marvel Games Showcase etkinliğinde duyurulduğu gibi, Marvel’s Midnight Suns sürpriz bir yeni çıkış tarihi aldı. Midnight Suns’ın başlangıçta Ekim ayında piyasaya sürülmesi planlanıyordu ancak daha sonra çıkış tarihi süresiz olarak ertelendi. Yeni bir tarih açıklanmadığından, çoğu kişi oyunun 2023’e ertelendiğini varsayıyordu.

Disney ve Marvel, Disney ve Marvel Games Showcase’de oyun için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı ve 2 Aralık’ta tüm platformlarda çıkacağını doğruladı. Oyunun çıkış tarihini doğrulamanın yanı sıra yeni oynanış fragmanı, hayranlara oyunun birkaç ay içinde piyasaya çıktığında oynayacakları çeşitli karakterleri bir kez daha görme fırsatı verdi.

Marvel’s Midnight Suns 2022’de Çıkacak

Midnight Suns

Fragman, Blade, Captain America, Spider Man ve Wolverine gibi birçok Marvel karakterini sergiledi; kahramanların hepsini de oyunda giyecekleri özel zırhlarla süslenmiş olarak gördük. Oyuncular ayrıca, diğer kahramanlarla etkileşime girerken diyalog seçimleri yapmalarını sağlayan sosyal özellikler ve benzerleri gibi oyunun diğer yönlerinden bahsetmeden, saf oynanış videosunu görme şansı yakaladı.

Bu son fragman Midnight Suns’ı dört gözle bekleyenlerin oyunu ne zaman oynayabileceklerini bilmelerini sağladı ancak önceki videolar çeşitli karakterlere ve oyun özelliklerine daha derinlemesine bir bakış sunuyordu. Örneğin 2K ve Firaxis geçtiğimiz günlerde oyundaki oyuncu karakteri olan The Hunter hakkında bir fragman yayınladı.

Midnight Suns, 2 Aralık‘ta PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X için çıkış yapacak. Oyunun ön siparişleri başladı ancak maalesef ülkemizdeki değişken döviz kuru yüzünden bizde ön siparişe açılmadı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.