Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Midnight Suns: The Hunter Stars Fragmanı Yayınlandı

Oyuncu karakteri olarak Hunter, cinsiyet ve saç stilinden farklı kıyafetlere kadar çok sayıda karmaşık şekilde özelleştirilebilecek.

Firaxis ve 2K Games, Marvel’s Midnight Suns için yeni bir kahraman fragmanı daha yayınladı. Yerleşik bir süper kahraman yerine, bu sefer oyuncu tarafından yaratılan karakter olan Hunter ile ilgili bir video görme şansı yakaladık.

Çift kılıçla hızlı vuruşlardan iki elle dev bir silah çarpmasına kadar yaptığı hareketlerden bazılarına aşağıdaki fragmandan göz atabilirsiniz. Lilith’in kızı olan Hunter, onunla savaşmak için Caretaker tarafından büyütüldü. Lilith yenilirken, Hunter da savaşta öldürüldü. Her ikisi de günümüzde diriltilecek; İlki Hydra ile çalışırken ve Midnight Suns ile çalışacak.

Marvel’s Midnight Suns: The Hunter Fragmanı

Marvel's Midnight Suns

Oyuncular, cinsiyet ve saç stillerinden çeşitli kıyafetlere (günlük kıyafet değiştirme seçeneği ile) başlangıçtan itibaren Hunter’ın her yönünü özelleştirebilecek. İlginç bir şekilde kahramanımız, içlerinde çatışan ışık ve karanlıkla birlikte travma ile uğraşacak. Bunun oynanışta nasıl ortaya çıkacağı henüz belli değil ancak detaylar için bizi takip etmeye devam edin!

Marvel’s Midnight Suns, bu mali yılın sonlarında Xbox Series X/S, PS5 ve PC için çıkacak. PS4, Xbox One ve Nintendo Switch sürümleri daha sonra yayınlanacak. Başlangıçta 7 Ekim 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan oyunun yeni çıkış tarihi, 2023 başları olarak açıklandı.

Sıra tabanlı bir taktik RPG olan Marvel’s Midnight Suns, savaş ve kart tabanlı yetenekleri eşleştirecek. Ayıca oyunda, Marvel kahramanlarıyla çeşitli ilişkiler kurmanıza izin veren bir diyalog seçeneği de yer alacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.