Microsoft Flight Simulator Top Gun Maverick Genişlemesi Ertelendi

Microsoft Flight Simulator için yayınlanacak Top Gun Maverick genişleme paketi, filmin 2022 yılına kaydırılması sebebiyle ertelendi. DLC, film ile eşzamanlı olarak piyasaya sürülecek.

Microsoft Flight Simulator Top Gun Maverick genişlemesi, filmin değiştirilen çıkış tarihine takiben ertelendi. Paramount Pictures, bu ayın başlarında yaptığı açıklamada, başrolünde Tom Cruise‘un olduğu Top Gun Maverick filminin 27 Mayıs 2022’ye kaydırıldığını duyurmuştu.

Asobo Studio ile ortaklaşa geliştirilen uçak simülatör oyunu Microsoft Flight Simulator için yayınlanacak olan Top Gun Maverick DLC’si, normalde bu sene içerisinde piyasaya çıkacaktı, ancak şimdi film ile eşzamanlı olarak gelecek.

Microsoft Flight Simulator Top Gun DLC’si, Film ile Aynı Tarihte Yayınlanacak

Microsoft Flight Simulator Top Gun Maverick Genişlemesi

Top Gun Maverick’teki bazı jetler ve yerler dışında DLC ile oyuna tam olarak hangi eklemelerin yapılacağı hakkında bilgi sahibi değiliz. Asobo Studio, gelecekte daha fazla detay paylaşılacağını söyledi.

Microsoft Flight Simulator Top Gun genişlemesi ilk olarak geçtiğimiz haziran ayında gerçekleşen E3 2021‘de duyurulmuştu. DLC için yayınlanan tanıtım fragmanında, Microsoft Flight Simulator‘a gelen bazı jetleri ve hatta oyuncuların inebilecekleri bir uçak gemisinin olduğunu görmüştük.

İkonik serinin şimdiye kadarki en gelişmiş uçuş simülatörü olan Microsoft Flight Simulator, 27 Temmuz‘da Xbox Series X / S konsollarına çıkmıştı. 4K ultra ayarlarında 30FPS ile çalışan oyun, tamamen yeni nesil için optimize edilmiş durumda. Eğer Game Pass abonesiyseniz, oyunu ek ücretsiz ödemeden deneyimleyebilirsiniz. Microsoft Flight Simulator Top Gun genişlemesi, 27 Mayıs 2022 tarihinde film ile eşzamanlı olarak yayınlanacak.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol