Metro Exodus THQ Nordic’in En Büyük Oyun Lansmanı Oldu!

Metro Exodus en çok konsollar da sattı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2019’a damga vuran oyunlar arasında yer alan Metro Exodus şu sıralar satışlarına devam ederken yeni detaylar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Konsol ve bilgisayar platformunda milyonlarca satan yapım, THQ Nordic’in en büyük lansmanı olarak tarihe geçti.

Hatırlayacağınız üzere Metro Exodus ilk kez Steam’de ön siparişlere açılmış ve kısa süre sonra Steam’den Epic Store’a transfer olmuştu. Oyuncular ve yorumcular tarafından eleştirilen bu durum satış rakamlarına yansımamış gibi görünüyor. Oyuncuları gerilim dolu bir atmosfere götürerek hayatta kalmasını isteyen yapım kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşarak adından söz ettirmeye devam ediyor.

PC Games N’in yapmış olduğu habere göre Metro Exodus, THQ Nordic’in en büyük oyun lansmanı olmuş. Şirket tarihinde en büyük başarıya imza atan yapım kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşarak bekleneni vermişti. Oyunun Steam yerine Epic Store’da yayınlanması satış rakamlarını etkilemezken geiştiricisine yüksek bir kar getirdi.

THQ Nordic’in CEO’su Lars Wingefors Metro Exodus’un satışlarının büyük bir kısmının konsol platformunda gerçekleştirildiğinden söz ediyor. Wingefors oyunun PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oldukça güçlü satışlara imza attığını belirtirken PC satışları konusunda özel bir açıklama yapmamış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol