Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Metin2 Yeni Server Ruby Hakkında Her Şey! (Ne Zaman Açılacak?)

Metin2'nin yeni premium Ruby sunucuları 19 Ağustos'ta kapılarını açacak. Metin2 yeni server hakkında bilmeniz gereken tüm detayları derledik.

Metin2 yeni server ne zaman açılacak diye soranlar için detaylı bir makale hazırladık. Metin2 Ruby sunucuları ismiyle yeni etkinlik sunucuları 19 Ağustos TSİ 11.00’da kapılarını oyunculara açacak ancak erişim için bazı özel şartlar mevcut. Herkes bu sunuculara akın edemeyecek.

Metin2 Ruby sunucuları birçok özel etkinlik, çok daha büyük güçlendirmeler ve diğer sunucular da olmayan birçok farklılık içerecek. Dünyanın Bossu etkinlikleri ve Uriel EXP etkinlikleri gibi birçok farklı özellik sizleri bekliyor olacak. Sunucu ya erken erişenler, başlangıç etkinliklerin ve hızlıca güçlenmenin tadını çıkarabilecek. Erken erişimin çeşitli yolları mevcut.

Metin2 Ruby Sunucusu Erken Erişim

Metin2 Yeni Server Ruby

Metin2 yeni server Ruby‘de yer almak için marketten ‘RUBY Sunucu Erişimi‘ isimli eşyayı satın almanız gerek. Marketten “RUBY Premium Yükseltme” paketini satın alan herkes, 19.08.2022 tarihinde saat 11:00’da erken erişime ulaşma garantisine sahip olacak. Ayrıca bahsettiğimiz paketi alan herkes, 6 ay süre boyunca 30 günde 1 özel ücretsiz hediye paketi alabilecek.

Bunun yanı sıra Ruby sunucusuna erken erişim elde etmek ancak para vermek istemiyorsanız, size başka bir şans daha sağlandı. Ön etkinlik sırasında 16 ya da 20 meydan okumayı tamamlayan her kümedeki ilk 500 oyuncu, başlangıca ulaşabilecek. Bu ay içerisinde 3 Ağustos – 18 Ağustos arasındaki etkinliklerde ilk 500’de yer aldıysanız, sunucuya siz de erken erişebilirsiniz.

  • RUBY Sunucusu Erişimi: 250 EP
  • RUBY Premium Erişimi: 800 EP
  • RUBY Premium Yükseltmesi: 550 EP

GÜNCELLEME: Dün yapılan bir güncelleme ile “en az 16 mücadeleyi tamamlayan herkesin Erken Erişim ödülünü alması garanti edilecek” açıklaması yapıldı.

Metin2 Yeni Server Ne Zaman Açılacak?

Metin2 Yeni Server Ruby

Metin2 Ruby sunucuları erken erişim bittikten sonra 26.08.2022 saat 11.00‘da kapılarını tüm oyunculara açacak. Tabii ki yukarı da bahsettiğimiz gibi erken erişim ile metin2 yeni servera erkenden giriş yapan oyuncular 1 hafta boyunca daha yüksek ödüller ve özel etkinlikler ile önceden güçlenmiş olacak ve ilerlemeleri sıfırlanmayacak.

Eğer Metin2 yeni server Ruby için erken erişim paketi satın aldıysanız ve etkinliklerde ilk 500’e girmeyi başardıysanız, sunucu sizin için 19.08.2022 saat 11.00‘da açılacak. Bu arada Ruby sunucusu değil sunucuları diyoruz çünkü Doğu, Batı ve Türkiye olmak üzere bir kanal olacak. Bunlardan dilediğinize giriş yapabileceksiniz ve 5 karakter oluşturabileceksiniz.

Metin2 Yeni Server: Serverfist Ödülleri

Metin2 Yeni Server Ruby

Erken Erişimin ve normal başlangıcın özel meydan okumalarının yanı sıra olası Serverfirst ödülleri ve özel güçlendirme etkinlikleri yalnızca RUBY sunucularında yer alacak. Diğer sunucular bu ödüllere ve etkinliklere ulaşamayacak. Mevcut normal sunuculardaki oyuncular ön etkinliklerin yanında, her zaman tüm sunucularda olan rutin etkinliklere katılacak.

Metin2 yeni Serverfirsts Ödülleri eşya deponuza gönderilecek. Bunun yanı sıra 16 ve 20 meydan okumanın sunucu erişim ödülleri normal ödüller gibi hemen verilecek. Son olarak 14 meydan okuma için sunucu erişim çekilişi ancak ön etkinlik aşaması bittikten sonra yapılacak.

Metin2 Yeni Server Ruby Etkinlikleri

Metin2 Yeni Server Ruby

Gün01:00 – 13:00 (12 Saat)13:00 – 17:00 (4 Saat)17:00 – 21:00 (4 Saat)21:00 – 01:00 (4 Saat)
PazartesiMünzevi TavsiyesiYeşil Ejderha FasülyesiKutsama KağıdıNugget
SalıGüneş ÖzütüCor DraconisKüçük KutsamaNesneyi Efsunla
ÇarşambaBalıkçılıkKutsama KüresiMünzevi TavsiyesiSüper Taş
PerşembeAy ÖzütüKüçük KutsamaCor DraconisArttırma Kağıdı
CumaYeşil Ejderha FasülyesiNesneyi EfsunlaSüper TaşCor Draconis
CumartesiKutsama KağıdıBalıkçılıkRobinAy Işığı
PazarKötü Ruh Kovma KağıdıArttırma KağıdıKötü Ruh Kovma KağıdıLiderin Kitabı
Metin2 Ruby Etkinlik Tablosu

Metin2 yeni server hakkında bilmeniz gereken tüm detayları sizlere aktarmaya çalıştık. Ruby sunucularında oyuna başlayacak olan herkese keyifli oyunlar diliyoruz. Aklınıza takılan sorular için yorumlar bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.