Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Metin2 Steam’den Ayrılıyor! İşte Kaldırılacağı Tarih

Bir dönemin efsane oyunlarından Metin2, Steam'den Gameforge istemcisine geçiyor. 18 Ağustos 2022 tarihinden itibaren oyuna Steam üzerinden kayıt olmak mümkün olmayacak. Detaylar haberimizde.

Her hafta açılan yeni PvP serverları ile halen hatrı sayılır bir kitleye hitap etmeyi başaran Metin2, Steam platformundan kaldırılıyor. MMORPG efsanesi, 18 Ağustos 2022 tarihinde Steam’den Gameforge istemcisine taşınacak. Bu nedenle 18 Mayıs 2022 tarihinden itibaren Metin2’ye Steam üzerinden yeni kayıt yaptırmak mümkün olmayacak. Oyun sadece Gameforge istemcisi üzerinden ulaşılabilir olacak.

Bu değişiklik nedeniyle oyuncuların herhangi bir dezavantajı olmayacak. Metin2’deki ilerlemeler, kazanılan ve satın salınan her şey yerli yerinde duracak. Fakat bunun için Steam’den Gameforge istemcisine geçiş yapmanız gerekiyor. Peki, Metin2 Steam hesabı Gameforge istemcisine nasıl taşınır? Bunun için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

Metin2 Steam Hesabı Gameforge’a Nasıl Taşınır?

metin2 steam gameforge

Öncelikle Metin2 hesabınızı Steam’den Gameforge hesabına taşıyabilmek için buraya gidin. Daha sonra sayfada yer alan Steam butonuna tıklayın hesap bilgilerinizle giriş yapın. Steam’in bir sayfasına yönlendirileceksiniz ve buradan bilgilerinizin aktarımını onaylamanız istenecek. Devam etmek için bu isteği onaylayın.

İkinci bir yol olarak; Gameforge istemcisinde zaten bir hesabınız varsa bununla giriş yapın ve “taşımayı gerçekleştir” butonuna tıklayın. Gameforge hesabınız yoksa, aşağıda bulunan “Gameforge hesabı oluştur” butonuna tıklayın.

metin2 steam hesabı gameforge taşıma

Hesap oluşturulduktan sonra hesap taşıması sayfasına geri dönün. Şimdi Gameforge hesap bilgilerinizle giriş yapın ve Steam’den Gameforge istemcisine taşımak istediğiniz hesabı seçin. Taşınma işlemi tamamlandıktan sonra bir onay bildirimi alacaksınız.

18 Ağustos 2022 itibarıyla Metin2 Steam üzerinden oynanamayacak. Hesabınızı bu tarihten önce taşımanızı öneririz. Ayrıca 18 Mayıs 2022 tarihinden itibaren tüm DLC’ler platformdan kaldırılacak ve artık satın alınamayacak. Aynı tarihte Steam üzerinden kayıt süreci de son bulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

3 Yorum

 1. Meraklı

  steam logosunu bulamadım nerede tam olarak

  0
  0
  Cevap
  • Berk Baylançiçek

   Şu anda bakım çalışması yapıldığı için hesap taşıma işlemi yapılamıyor. Bakım bittikten sonra sayfayı tekrar kontrol edebilirsiniz.

   0
   0
   Cevap
 2. ömer faruk

  ben aktardım ama girdiğimde karekterim yok

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.