Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Matrix Resurrections En Çok İndirilen Korsan Film Oldu!

Geçtiğimiz hafta beyazperdeye gelen Matrix Resurrections filmi bekleyenleri büyük bir hüsrana uğrattı. Ayrıca şaşırılmayacak bir olay oldu; Matrix Resurrections en çok indirilen korsan film oldu.

Matrix Resurrections açılış haftasında bekletileri karşılamadı ancak filmi izlemek isteyen birçok insan vardı. Fakat bunların hepsi sinemaya gitmedi. Deadline’a göre The Matrix Resurrections, haftanın en iyi 10 torrentinden yüzde 32.6’lık dilimle büyük bir farkla geçen haftanın indirilen en çok korsan filmi oldu. 

En çok indirilen ikinci korsan film yüzde 16’lık dilimle Resident Evil: Raccoon Şehri oldu. Üçüncü film ise yüzde 12’lik bir dilim ile Spider-Man: No Way Home kaçak bir şekilde indirildi. Matrix’in IMDb puanı beklenmedik bir şekilde 5.8’lere kadar geriledi.

Matrix Resurrections Beklentileri Karşılamadı!

Matrix Resurrections

Resurrections, sinemalarının yeniden açılmasından sonra en büyük hasılat yapan filmlerden oldu ve ilk 5 gününde 48,1 milyon dolar kazandı. Kısaca filmin konusuna da değinelim. Yeni film ile beraber çifte gerçeklik dünyasına geri dönülüyor. Bay Anderson yeniden beyaz tavşanı izlemeyi seçmek zorunda kalır.

Çünkü Anderson gerçekliğinin fiziksel mi yoksa zihinsel bir kurgu mu olduğunu anlayıp, kendisini gerçekten tanımak istemektedir. Thomas’ın…Neo’nun bildiği tek bir şey vardır; o da bir ilüzyon dahi olsa Matrix’e girmenin ve çıkmanın tek yolunun seçimden ibaret oluşudur. Neo ne yapması gerektiğini çok iyi bilse de Matrix’in artık daha güvenli, güçlü ve tehlikeli olduğundan bihaberdir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.