Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Midnight Suns’ın Magik Karakteri Tanıtıldı

Marvel's Midnight Suns'ın en yeni fragmanı, New Mutants takma adı Magik olaraki bilinen Illyana Rasputin'e odaklandı.

Marvel’s Midnight Suns, Doctor Strange, Wolverine ve benzeri önceki kahramanlarda olduğu gibi, Magik’in New Mutants kahramanına odaklanan yeni bir spot fragmanı yayınladı. Bu fragmanlar çoğunlukla vurgulanan kahramanla ilişkili yeteneklere ve animasyonlara odaklanıyor.

Bu yılın başlarında, Marvel’s Midnight Suns Ekim’de çıkış yapacaktı ancak belirsiz bir tarihe ertelendi ve birçok hayran onu bu yıl göreceklerini düşünmüyordu ancak oyun PS4, Switch ve Xbox One’a gelmese de 2 Aralık‘ta PC, PS5 ve Xbox Series X’te yayınlanacak. Oyunun bu yıl içerisinde çıkış yapacak olması şaşırtsa da strateji hayranlarını mutlu etti.

Marvel’s Midnight Suns: Magik Özellikleri

Midnight Suns

Magik, çizgi roman rolüne uygun olarak, fragmanda (aşağıda) portallarını müttefikleri hareket ettirmek, düşmanları fırlatmak ve savaş alanını kontrol etmek için kullanacak. Gerçekten de, bu yılın başlarındaki bir önizleme sırasında Game Rant, Marvel’s Midnight Suns’ı yaklaşık beş saat oynayabildi ve savaş alanını kontrol etme yeteneği kesinlikle çok önemli olacak.

Bununla birlikte, her karakter arasında sinerji bulmak ve her karakteri en iyi kartlarla donatmak gibi seçenekler yüzünden oyundaki hiçbir kahramanın gerçekten tek başına büyük bir etki yaratamayacak. Örneğin, Blade tek savaşmaya odaklı bir yakın dövüşçü olabilirken, Magik portallarıyla savaş alanını manipüle edebilecek.

Marvel’s Midnight Suns’ın yeni çıkış tarihi, Disney’in D23 Expo’sunda video oyunuyla ilgili çeşitli duyurulardan biriydi. Hayranlar ayrıca Skydance’in yeni Captain America ve Black Panther oyununu, Marvel Snap ve Marvel: World of Heroes gibi mobil oyunları ve daha fazlasını görme fırsatı buldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.