Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Midnight Suns Ertelendi

Take-Two Interactive, Marvel's Midnight Suns'ın çıkış tarihini ertelendi. 7 Ekim 2022'de piyasaya sürülmesi planlanan oyunun yeni tarihi, 2023 olarak açıklandı.

Oyun yayıncısı Take-Two Interactive tarafından duyurulduğu üzere, Marvel’s Midnight Suns resmi olarak ertelendi. Gecikme, oyunun resmi Twitter hesabından da duyuruldu. Oyunun bu yıl 7 Ekim’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu. 8 Ağustos’ta duyurulan bu gecikmeyi de geçersek oyunun yaklaşık iki aydır piyasada olması bekleniyordu. Take-Two, Marvel’s Midnight Suns‘ın Mart 2023’te çıkacağını belirtti.

Take-Two, gecikmenin sebebini şöyle açıkladı: “Firaxis Games ve 2K’deki ekiplerin, hayranlarımız için mümkün olan en iyi deneyimi sunmasını sağlamak istiyoruz.” Ancak, bu gecikmeyle ilgili dikkate değer bir haber daha var. Yalnızca mevcut nesil konsol sürümleri ve PC sürümünün Mart 2023’ten önce piyasaya sürülmesi planlanıyor. Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch versiyonunun da ekim ayında piyasaya sürülmesi planlanıyordu ancak hepsi süresiz olarak ertelendi.

Marvel’s Midnight Suns 2023 Yılında Çıkacak

Marvel's Midnight Suns

Take-Two CEO’su Strauss Zelnick, IGN ile yaptığı röportajda: “Kalite arayışımıza dair büyük bir güven var ve kalitemizden emin olmak istiyoruz.” dedi. Devamında ise oyunun 2022 mali yılına kadar ertelenme olasılığından endişe duymadığını belirtti. Bilmeyenler için Marvel’s Midnight Suns, XCOM ve Civilization gibi sevilen serilerin arkasındaki Firaxis Games tarafından geliştiriliyor.

Sıra tabanlı bir taktik RPG’si olan bu oyun, savaş ve kart tabanlı yetenekleri eşleştirecek. Ayıca oyunda, Marvel kahramanlarıyla çeşitli ilişkiler kurmanıza izin veren bir diyalog seçeneği de yer alacak. Son zamanlarda oyunun YouTube kanalı, bir dizi karakter oynanışına genel bakış yükledi ve oldukça aktif bir hale geldi. Detayları merak edenler kanala buradan ulaşabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.