Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Midnight Suns Çıkış Tarihi Ertelendi

Marvel çizgi roman dünyasındaki karakterlere dayanan kart tabanlı RPG oyunu Marvel’s Midnight Suns çıkış tarihi ertelendi. 2K ve Firaxis tarafından yapılan açıklamada, merakla beklenen oyunun 2022’nin ikinci çeyreğinde piyasaya sürüleceği belirtildi.

Sosyal medyada yayınlanan bir geliştirme güncellemesinde yönetmen Jake Solomon ve yapımcı Garth DeAngelis, heyecanlarını paylaşan hayranlara teşekkür etti. Oyunu erteleme kararını çok zor aldıklarını vurgulayan ikili, “Pek çok kişinin, oyunu önümüzdeki bahar aylarında görmeyi beklediğini biliyoruz. Bu karar kolay olmadı. Mümkün olan en iyi oyunu sunmak için daha fazla zamana ihtiyacımız olduğu düşündük. Bu yüzden Marvel’s Midnight Suns çıkış tarihini erteledik” ifadelerini kullandı.

Marvel’s Midnight Suns Çıkış Tarihi, 2022’nin İkinci Yarısına Kaydırıldı

Marvel's Midnight Suns Çıkış Tarihi

XCOM geliştiricisi Firaxis’in yeni oyunu olan Marvel’s Midnight Suns, The Hunter adlı özelleştirilebilir bir karakterin yanı sıra Wolverine ve Iron Man’den Blade ve Ghost Rider’a kadar pek çok Marvel kahramanına sahip olacak. Oyunda, Lilith’e ve bir dizi şeytani güce karşı kahramanlar topluluğuna liderlik edeceksiniz.

Marvel’s Midnight Suns, kart tabanlı dövüşü, Firaxis’in bilinen standart taktik stratejisi ile birleştirerek oyunculara ilginç bir deneyim sunmayı hedefliyor. Ayrıca oyunda Marvel kahramanları ile boş zaman geçirme, onları kişisel düzeyde tanıma ve bağınızı güçlendirme şansınız da olacak.

YouTube video

Şimdilik, Marvel’s Midnight Suns için 2022’nin ikinci yarısına kadar beklememiz gerekecek. Oyuna dair yeni gelişmeler yaşanması halinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.