Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Midnight Suns Captain Marvel Fragmanı Yayınlandı

Marvel's Midnight Suns, oyuncuların Captain Marvel'i yönetmesine izin verecek ve kozmik kahramanın İkili yetenekleri onu gerçekten harika bir güç merkezi yapacak.

Marvel’s Midnight Suns‘ın yeni bir oynanış fragmanı, Captain Marvel’ı ve onun eşsiz Binary mekaniğini ön plana çıkarttı. XCOM geliştiricisi Firaxis Games tarafından geliştirilen taktik RPG, oyuncuların Dünyanın En Güçlü Kahramanlarını toplamasına ve onları iblis Lilith’e karşı yönetmesine izin verecek.

Marvel’in doğaüstü ekibi Midnight Sons’a dayalı olsa da, Firaxis Games’in taktik RPG’si Marvel’s Midnight Suns, çok çeşitli karakterler içerecek. Vampir avcısı Blade, Ghost Ride’ın Robbie Reyes versiyonu ve mistik mutant Magik gibi bazı doğaüstü figürler oyuna dahil edilecek. Bununla birlikte oyun, oyuncuların Kaptan Amerika, Demir Adam, Örümcek Adam ve Kaptan Marvel gibi diğer Marvel simgeleriyle tanışmasına ve komuta etmesine de izin verecek.

Marvel’s Midnight Suns: Captain Marvel Fragmanı

Marvel's Midnight Suns

Oyun ayrıca Marvel ve Firaxis Games işbirliğiyle tasarlanan özelleştirilebilir bir kahraman olan The Hunter‘ı da tanıtacak. Oyun, önümüzdeki Ekim ayında çıkış yapacak ve Firaxis, oyunun renkli süper kahraman listesini öne çıkarmaya başladı bile.

Son video, Captain Marvel’ın kozmik yeteneklerine ve güçlü Binary moduna ışık tuttu. Güçlü Marvel kahramanı, oyuncular kartlarını etkinleştirdikçe biriken özel bir İkili ölçere sahip ve bu sayacı doldurmak Carol Danvers’ın İkili olmasına izin verecek. İkili Olmak, Blok vererek ve hasar çıktısını ikiye katlayarak onu inanılmaz derecede güçlü kılacak.

Blok sıfıra ulaşırsa, Kaptan Marvel İkili formunu kaybedecek ancak Blok artışı sıklıkla düşmanları zorlayacak ancak bu, Captain Marvel’in inanılmaz güçlerini dengeleyecek ve çok fazla düşmanın dikkatini çekecek. Danvers ayrıca, agresif düşmanlara hasar vermesini sağlayan Sayaçlara da odaklanacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.