Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Avengers 2.4 Güncellemesi Tanıtıldı

Marvel's Avengers 2.4 güncellemesi, oyunun sınırlı süreli etkinliklerini ve ödüllerini elden geçirecek ve umuyoruz ki daha tatmin edici bir oyun döngüsü yaratacak.

Marvel’s Avengers 2.4, etkinliklerin ve ödüllerin ele alınma şeklini elden geçirecek. Crystal Dynamics’in çok oyunculu oyunu kötü bir çıkış yaptı ve deneyimi düzeltmeye ve oyuncu tabanını yeniden oluşturmaya yönelik devam eden girişimler şu ana kadar başarısız oldu. Pek çok hayran oyunun sonunun geldiğini düşünse de Crystal Dynamics henüz vazgeçmedi.

Birçok oyuncu oyunun hikayesini ve her kahramanın benzersiz yeteneklerini överken; Marvel’s Avengers teknik sorunları, oyun içi ödemeleri ve anlamlı oyun sonu içeriğinin olmaması nedeniyle sürekli olarak eleştirildi. Cazip bir oyun döngüsü yaratma girişiminde Crystal Dynamics, Red Room Takeover ve Corrupted Vibranium gibi bir dizi zamana bağlı olayı tanıttı ancak bu sistem çeşitlilik için yeterli olamadı.

Marvel’s Avengers 2.4 Güncelleme Notları

Marvel's Avengers 2.4
Marvel’s Avengers 2.4 ile görev ödülleri yenilenecek.

Yakın zamanda, yayıncı Square Enix‘in geliştiriciyi Mayıs ayı başlarında holding şirketi Embracer Group’a satmasıyla Crystal Dynamics ve Marvel’s Avengers’ın geleceği daha da şüpheli hale geldi. Son blog gönderisinde açıklanan Marvel’s Avengers 2.4, oyunun dönüşümlü sınırlı süreli etkinlik seçimini ve oyuncuların bunlara katılarak kazandıkları ödülleri iyileştirmeye odaklanacak.

Bu iki haftalık etkinlikler artık oyunculara tamamlamaları için üç farklı görev zinciri türü verecek. Günlük, Küçük ve Meta olmak üzere üç çeşit görev zinciri bulunacak. Bu hedeflerin tamamlanması artık Marvel’s Avengers oyuncularını önceden belirlenmiş setlerden standartlaştırılmış ekipmanlarla ödüllendirecek ve görevlere katılım için daha net teşvikler sağlayacak.

Bazı hayranlar Marvel’s Avengers’ın ölü bir oyun olduğunu düşünse de, Crystal Dynamics çok oyunculu Marvel deneyimini desteklemeye kararlı. Marvel’s Avengers 2.4, oyunun sınırlı süreli etkinliklerini ve ilgili ödüllerini iyileştirecek ancak bunun oyunu kurtarmak için yeterli olup olmadığını yalnızca zaman gösterecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.