Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’in Deadpool 3 İçin Büyük Planları Var

Hayranların merakla beklediği Deadpool 3 filmi hakkında konuşan Marvel yöneticisi Kevin Feige, bu filmin diğer yapımlardan daha üst düzeyde olacağını belirtti.

Deadpool 3, Spider-Man 4 ve The Mutants, Comic-Con 2022 duyurularında yoktu. Marvel Studios patronu, etkinlikte muazzam sayıda film ve TV dizisi duyurdu. Fantastik Dörtlü‘nün çıkış tarihini ve iki Avengers film ismini gösteride öğrendik. Sadece bu da değil, Avengers 5 ve Avengers 6’nın her ikisi de 2025’te çıkacak.

Kevin Feige, röportajlarda yaklaşmakta olan 5. ve 6. Aşama filmlerinden bazılarına değindi. Deadpool 3‘ün önceki filmlerden daha büyük ve daha iyi olmasını, MCU’daki diğer üçüncü filmlerle eşit seviyede yer almasını istediğini belirtti. Marvel yöneticisi, geçen hafta Hall H’de stüdyonun şu ana kadar yayınladığı filmlerin ve TV dizilerinin amacını açıkladı.

Deadpool 3 Duyurusu D23 Expo’da Gelebilir

Deadpool 3

MCU’yu sıfırlamak istediğini belirten yönetici, izleyicileri yeni karakterlerle tanıştırmak istediğini söyledi. Disney, Fox satın alımını 2019’da tamamladı ve Deadpool’un hiçbir değişiklik görmeyeceğini açıkladı. Karakter, MCU’ya geçiş yaparak Marvel filmlerinde görünmeye devam edecek. Ancak Marvel, Comic-Con’da Deadpool 3‘ü tanıtmaya hazır değildi. Bu yüzden yakın zamanda bir duyuru görmedik.

Film hakkında bir şey öğrenmemiş olsak da Feige’in açıklamaları heyecan verici. Marvel’in Deadpool 3’ü önceki filmlerden daha büyük bir başarıya dönüştürmeye çalışması hayranların takdir edeceği bir şey. Marvel’ın bu R-Rated karakterinin sahneye çıkmasına izin vermek için kesinlikle doğru zamana ihtiyacı var. Eylül ayında gerçekleşecek D23 Expo etkinliğinde film hakkında daha çok bilgiye sahip olabiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.