Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’dan Siyah Beyaz Korku Filmi: Werewolf By Night

Disney D23 Expo 2022 etkinliğinde siyah-beyaz formatta çekilen eğlenceli korku filmi Werewolf by Night fragmanı ilk kez gösterildi. 1940'ların klasik korku filmlerini andıran yapım, 7 Ekim'de Disney Plus'ta.

İlk olarak 1970’lerde Marvel çizgi romanlarında ortaya çıkan Werewolf by Night filme uyarlandı. Disney D23 Expo 2023’te gösterilen resmi fragman, sosyal medyada büyük bir ilgi çekti. Renk, çekim tekniği, kurgu ve çok daha fazlasıyla 1940’ların klasik korku filmleri gibi görünen yapım, avcıların aralarında kimin gizlice bir canavara dönüştüğünü anlamaları gereken dehşet dolu bir geceyi konu alıyor.

Werewolf by Night’ın başrollerinde Gael Garcia Bernal ve Laura Donnelly yer alıyor. Yönetmen koltuğunda; film, dizi ve video oyunlarındaki müzikleriyle birçok ödül kazanmış olan ünlü besteci Michael Giacchino oturuyor. Marvel Studios patronu Kevin Feige, filmin tonunu Indiana Jones’a benzediğini ancak “daha karanlık, korkutucu ama eğlenceli” olduğunu söyledi.

Marvel’ın Filmi Korkunç Ama Eğlenceli Olacak!

Werewolf By Night fragmanı

Fragman yalnız bir dakika uzunluğunda olsa da, eski cadılar bayramı temalı klasik korku filmlerine bolca göz kırpan bir film izleyeceğiz gibi görünüyor. Marvel yapımları aynı anlatı dünyasında geçtiği için Werewolf by Night‘ın MCU’nun tam olarak neresinde konumlanacağı büyük bir merak konusu. Filmde tanınır hiçbir Marvel karakteri yok, ancak çizgi romanlara baktığımızda Moon Knight ve 2023’te gösterime girecek Blade dahil olmak üzere diğer korku temalı hikayelerle potansiyel olarak bağlantılı olabileceğini tahmin edebiliriz.

Werewolf by Night, 7 Ekim‘de Disney Plus’ta yayınlanacak. Bu arada platformun üyelik fiyatı 1 ay için yüzde 30 indirimde. 19 Eylül’e kadar 34,99 TL yerine 23,99 TL ödeyerek uygulamanın kitaplığındaki içeriklerin tadını çıkarabilirsiniz. Fakat bir ayın sonunda aboneliğinizin aylık standart ücrete döneceğini unutmayın.

Werewolf By Night Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.