Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Plus Fiyatına İndirim Yapıldı!

Disney Plus fiyatına 1 ay için geçerli olmak üzere yüzde 30 indirim yapıldı. 19 Eylül'e kadar platforma 34,99 TL yerine 23,99 TL'ye üye olabilirsiniz.

Haziran ayında ülkemize giriş yapan Disney Plus, platformu henüz deneyimlemeyen kullanıcılar için özel bir kampanyaya imza attı. Kütüphanesinde Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geograhic içerikleri bulunan streaming servisi, aynı zamanda yerli içerikler de geliştiriyor. Hatta şu anda yapım aşamasında olan bir Atatürk dizisi dahi var.

Disney Plus fiyatı aylık 34,99 TL olarak belirlenmişti, ancak şu anda üye olmak isteyenlere bir aylığına yüzde 30 indirim fırsatı sunuluyor. Abonelik ücretini 23,99 TL‘ye düşüren bu özel tekliften faydalanmak için üyelik kaydının 19 Eylül 2022 saat 23.59’a kadar gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kampanyadan yararlanarak üye olanlar sonrasındaki aylarda standart ücret ödemeye devam edecekler. Yani 1 ayın sonunda Disney Plus aylık üyelik ücreti 34,99 TL olarak güncellenecek.

Disney Plus Fiyatı 1 Aylık 23,99 TL Oldu

disney plus fiyat

Disney+ Day özelindeki sürprizler bununla sınırlı değil. Güney Koreli müzik grubu BTS’nin heyecan verici Los Angeles performansının kaydı olan BTS: Permission to Dance On Stage – LA ve yeni Star Wars dizisi Andor‘un ön izleme sahnesi 8 Eylül’den itibaren Disney Plus’ta. Başrolünde Diego Luna’nın olduğu seri, İmparatorluğa karşı filizlenen direnişin hikayesini ve insanlar ile gezegenlerin buna nasıl dahil olduğunu anlatıyor.

Disney Plus üyeliği, Netflix gibi hiçbir taahhüt gerektirmiyor. Mevcut faturalandırma döneminizin bitiminden itibaren geçerli olmak kaydıyla aboneliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Platforma bu sayfadan üye olabilirsiniz. Disney Plus fiyatı için yapılan özel kampanyadan yararlanmayı düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlere iletmeyi unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.