Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mario Filminden Donkey Kong’lu Yeni Fragman

Super Mario Bros. animasyon filmi için eğlenceli ve kısa bir fragman yayınlandı. Fragman Mario ve Donkey Kong arasındaki eğlenceli dövüşü gösterdi.

Super Mario filmi için yepyeni ve eğlenceli bir fragmanı yayınlandı. Animasyon olarak hazırlanan film, seslendirme kısmında yıldızlarla dolu bir kadroya ev sahipliği yapıyor. Mario’yu Chris Pratt seslendirirken diğer ikonik karakterleri Anya Taylor-Joy, Charlie Day, Jack Black, Keegan Michael Key ve Seth Rogen gibi isimler seslendiriyor.

Fragman, Mario ve Donkey Kong’un arenada seyirciler bağırırken kavga ettiği sahne ile başlıyor. Başlarda Donkey Kong, Mario’yu sert bir biçimde pataklıyor ancak devamında Cat Mario ortaya çıkıyor. Toad, Princess Peach ve DK’nin büyükbabası Cranky Kong da kolezyum seyircileri arasında yer alıyor.

Mario Filmi 7 Nisan’da Gösterime Girecek

Mario Filmi

İlk Super Mario filmi fragmanı, Chris Pratt’tan Mario, Charlie Day’den Luigi, Anya Taylor Joy’dan Peach, Keegan Michael Key’den Toad ve Jack Black’den Bowser dahil olmak üzere ana oyuncu kadrosunun çoğunun ses çalışmasını gösterdi. Pratt’ın Mario’yu seslendirmesi, onun rol için çok ilham verici bir seçim olmadığını düşünenler ve Charles Martinet’in klasik versiyonunu duymayı uman kişiler tarafından olumsuz karşılandı.

Fragmanlar şimdiye kadar pek çok kişi için iyimserlikten başka bir şey sunmadı ancak hayranlar hala olumsuz durumda. Diğer seslendirme seçimleri kabul gördü ve hepsi izleyicilerin beklediği enerji düzeyine uygun kaliteli bir iş çıkarıyorlar. İlk fragmanın yayınlanmasından bu yana zaman geçtiği için filme duyulan heyecan giderek artıyor gibi görünüyor. Yapımın 7 Nisan’da vizyona girmesi bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.