Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Super Mario Bros Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı

Yeni Mario filminin fragmanında Peach, Luigi ve Donkey Kong gibi tanıdık isimleri de görüyoruz.

Chris Pratt’ın sesinin Mario olarak duyacağımız Super Mario Bros filminin resmi fragmanı yayınlandı. Yeni ve daha uzun olan bu tanıtım fragmanında, Anya Taylor-Joy’un Peach tasvirini ve Charlie Day’in hayat verdiği Luigi karakterini görüyoruz.

Fragman, Mario’nun Donkey Kong’a meydan okurken büyük bir kolezyuma girmesiyle başlıyor. İtalyan tesisatçı, bakan Prenses Peach ve Toad’u dehşete düşürerek, Donkey Kong’a saldırıyor ancak sevdiğimiz tesisatçının kötü bir dayak yediğini görüyoruz.Bu arada, oyunların aksine Peach’i hiç sıkıntılı bir durumda görmüyoruz. Bunun yerine, Peach’in dev bir mızrak ile yola çıktığını görüyoruz.

Super Mario Bros Filmi 2023’te Sinemalarda

Super Mario Bros Filmi

Ayrıca Luigi’yi çok daha iyi görüyoruz ve filmin ilk fragmanında onu Dry Bones’tan kaçarken gördüğümüz kısa fragmana kıyasla, burada daha fazla detay öğreniyoruz. Ne yazık ki, Luigi’nin başı bu kez de aynı derecede belada, görünüşe göre Bowser tarafından yakalanmış ve erkek kardeşinin bulunduğu yerden vazgeçmeye zorlanıyor.

Super Mario Bros film fragmanı, Mario ve Luigi’nin aslında Mantar Krallığı’da olmadığını doğruluyor çünkü Mario, Bowser’la nihai hesaplaşması için bir tür eğitim alıyor gibi görünüyor. Bu sahneler, eski Mario oyunlarına çakılan küçük selamların yanı sıra Rainbow Road ve Mario Kart’a adanmış kısa bir bölümü de içeriyor.

Resmi tanıtım fragmanı sayesinde Super Mario Bros filminin konusunu çok daha net anladık ve karakterleri çok daha yakından görebildik. Muhtemelen, film 7 Nisan 2023‘te Türkiye de dahil olmak üzere tüm dünyada aynı anda sinemalarda gösterime girmeden önce birkaç fragman daha göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.