Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost Ark’a Yeni Bir Büyücü Sınıfı Geliyor!

Bu ayın büyük Lost Ark güncellemesi, yeni bir büyücü sınıfı, tonlarca yaşam kalitesi özelliği ve ilginç bir havuz partisi etkinliği getirecek.

Lost Ark‘ın Temmuz ayı için büyük güncellemesi, yeni bir sınıf, bir Inferno zorluk baskını ve bir havuz partisi etkinliği dahil olmak üzere çeşitli yeni içeriklerle gelecek. Ayrıca yeni oyuncuların 1370 eşya seviyesine ulaşma sürecini hızlandırmaya yardımcı olması amaçlanan özel bir Growth Support Effect uygulanacak.

Oynaması ücretsiz MMO ve aksiyon-RPG melezi Lost Ark ilk olarak 2019’da Kore’de piyasaya sürüldü, Amazon Games tarafından yayınlanan Batı sürümü ise Şubat 2022’de çıkış yaptı. Yayınlandığından bu yana oyunun Batı sürümü büyük ses getirdi. Kore sunucusundan eksik kalmayan Batı sunucusu da birçok güncelleme ile oyunu diri tutmayı başardı.

Lost Ark: Spells in Spades Güncelleme Notları

Lost Ark

Spells in Spades, Mage’in yeni üçüncü gelişmiş sınıfı olan Arcanist‘e atıfta bulunan büyük Temmuz güncellemesinin başlığı olarak açıklandı. Final Fantasy 14’ün Astrologian’ına benzer şekilde, Arcanist, Magick ile doldurulmuş bir deste kart kullanacak. Arcanist, atılan kartlarla düşmanları parçalara ayırabilecek veya kartlarla Magick yeteneklerini kullanabilecek.

Birçok kart, Arcanist’in becerilerini çeşitli durumlara uyum sağlamak için değişecek. Yeni sınıfın piyasaya sürülmesiyle birlikte bir Punika Powerpass mevcut olacak ve karakteri anında 1302 eşya seviyesiyle Punika hikayesinin sonuna kadar ilerletecek. Valtan Legion Raid, eşleşmesi gereken daha fazla ödülle yeni bir Inferno zorluk seviyesi alacak ve Challenge Abyssal Dungeons, çeşitli öğe seviyesine dayalı zorluklarla haftalık bir aktivite olarak oyuna eklenecek.

Lost Ark’ta ilerlemeye daha fazla yardımcı olmak için, 1370 eşya seviyesine giden yolu daha pürüzsüz hale getirmek için Growth Support Effect de tanıtıldı. Bu eşya hızlıca seviye atlamanız için size birçok bonus verecek. Güncellemeyle birlikte bir su parkında düzenlenen yaz temalı bir etkinlik olan Water Pop Arena etkinliği de güncelleme ile başlayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.