Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost Ark Haziran Güncellemesi Duyuruldu

Lost Ark'ın bir sonraki Legion Raid'i Vykas, bir dizi ertelemeden sonra nihayet 30 Haziran'da yayınlanacak.

Görünüşe göre Lost Ark’ın Haziran güncellemesi, 30 Haziran’da yayınlanacak. Vykas, oyundaki bir sonraki büyük meydan okuma olarak Valtan’ı takip eden bir sonraki Legion Raid olacak. Vykas’ın Haziran ortasında piyasaya sürülmesi planlanıyordu ancak ekip, oyundaki büyük bot popülasyonlarını çevreleyen sorunlarla karşı karşıya kaldı.

Roxx, oyunun forumlarındaki resmi bir gönderide Vykas’ın resmi çıkış tarihini duyurdu. Roxx, ekibin gecikmeyi çevreleyen koşullar hakkında daha fazla bilgi yayınlamayı amaçlayan başka bir gönderi oluşturacağını belirtti. Sonuç olarak bu gönderi, oyuncuların baskının potansiyel olarak Temmuz ayında yayınlanacağına dair endişelerini gidermek için yayınlandı.

Lost Ark Vykas Raid Temmuz’a Sarkmayacak

Lost Ark

Lost Ark güncelleme gönderisi ayrıca, Haziran ayı boyunca artan bot sorunlarına da değindi. Roxx, ertelemenin önemli bir nedeninin oyundaki benzeri görülmemiş sayıda bot olduğunu ima etti ve bu da ekibin dikkatini bu sorunları gidermeye yönlendirmeye yöneltti.

Oyun yöneticisi, “Bu gelen değişikliklere ek olarak, ekip olarak devam eden bot sorunu için uzun vadeli çözümler için de çalışıyoruz. Haziran başında botlar Lost Ark’ta yeni bir zirveye ulaşmış gibi görünüyordu, bu yüzden bu durumu kontrol altına almaya odaklanmamız şarttı. Botlar bitmedi ancak Arkesia’daki botların itlaf edilmesi açısından çok olumlu bir etki yarattı ve bunu birinci öncelik olarak ele almaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Vykas, botlar ve oyuncu tabanının “para kazanma ve ilgili sistemler” gibi diğer endişelerini çevreleyen sorunları tartışmak için önümüzdeki hafta yeni bir gönderi yapılacak. Lost Ark Legion Raid: Vykas, 30 Haziran’da, yepyeni bir Guardian Raid ve Thronespire dungeon gibi yeni örnekleri içerecek olan Haziran güncellemesinin geri kalanıyla birlikte resmi olarak yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.