Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost Ark Machinist Sınıfı Ne Zaman Çıkacak? Belli Oldu

Lost Ark'ın kadrosuna en son eklenecek olan oynanabilir sınıf Machinist ne zaman çıkacak belli oldu.

Lost Ark, fütüristik bir bilimkurgu silahları ve aygıtları cephaneliğini kullanan yeni Machinist Advanced Class için bir çıkış tarihi duyurdu. Amazon, oyuncuların bu ayın sonlarında yeni Machinist sınıfını alırken sabırsızlıkla bekleyebilecekleri temel mekanikleri, sınıf kimliğini ve çok yönlülüğü anlattı.

Geçen yılın sonlarında New World’ün zahmetli lansmanından sonra Lost Ark, Amazon Games’in kazançlı MMORPG pazarındaki ikinci şansı ve Smilegate’in popüler Kore MMO’sunu Batılı oyuncular ile buluşma girişimi oldu. Oyun, tür içindeki şiddetli rekabete rağmen Steam’in en çok oynanan oyunları listesinin başındaki yerini düzenli olarak koruyarak son derece başarılı olduğunu kanıtladı.

Lost Ark Machinist Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Lost Ark

Lost Ark, bu yılın başlarında yol haritasında Machinist sınıfından bahsetti ve bu ayın sonundaki büyük Eylül güncellemesiyle bekleyiş nihayet sona erecek. Machinist, kendine özgü saldırıları olan bir drone ile birlikte çeşitli yüksek teknoloji silahları kullanacak. Makinistin becerileri dört kategoriye ayrılacak ve Normal beceriler, Drone becerileri, Combo becerileri ve Sync becerileri olacak.

Normal beceriler, Machinist’in silahlarını ve el bombalarını kullanacak; Drone becerileri, drone’nun yeteneklerine bağlı olacak; Combo becerileri, Machinist ve drone arasındaki koordinasyon etrafında toplanacak ve Sync becerileri, Machinist Hypersync’i etkinleştirdiğinde kullanılabilen yüksek güçlü saldırılar olacak.

Machinist, orijinal Doğu sürümünde Scouter olarak oyuna dahil edilmişti. Bu nedenle oyuncular, o sınıfın piyasaya sürülmeden önce nasıl oynadığına bir göz atabilirler. Oyunun Batı versiyonu eski muadilini yakaladığı için Lost Ark için daha fazla yeni sınıf kesinlikle yakında duyurulacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.