Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost Ark Machinist Sınıfı Tanıtıldı

Lost Ark'ın Ağustos ve Eylül ayları için yol haritası, yeni Iron Man benzeri Machinist sınıfını ve diğer birçok özelliği ekleme planlarını ortaya çıkarttı.

Lost Ark yakın zamanda Ağustos ve Eylül için bir yol haritası yayınladı ve yakın gelecekte yapılması planlanan birçok ekleme ve değişikliğin altını çizdi. Yeni bir gelişmiş sınıf, bir evcil hayvan çiftliği, yeni bir Legion Raid ve küresel bir sohbet kanalı, önümüzdeki aylarda oyuna gelecek şeylerden sadece birkaçı.

Lost Ark, ilk olarak 2019’da Kore’de piyasaya sürülen, oynaması ücretsiz bir hibrit aksiyon RPG ve MMORPG oyunu. Devasa bir MMORPG’nin sosyal ve keşif yönleriyle birlikte bağımlılık yaratan Diablo tarzı ganimet ve oynanış mekanikleri nedeniyle Steam’de en çok oynanan oyunlar arasında yer aldı. Yayınlandığından bu yana yapılan büyük aylık güncellemeler ile oyuncu kitlesi büyük oranda arttı.

Lost Ark: Machinist Sınıfı Özellikleri

Lost Ark

Eylül ayında oyuna gelen en büyük eklemelerden biri, Gunner için beşinci gelişmiş sınıf olan yeni Machinist sınıfı olacak. The Machinist, Lost Ark’ın fütürist makineli tüfek, lazer silahları ve dron cephaneliği ile patlayıcı katliamı serbest bırakan büyülü yüksek fantezi ortamının çoğuna tam bir tezat oluşturan ilginç bir yüksek teknoloji bilim kurgu temasına sahip.

The Machinist’in kimlik becerisi, Machinist bir saldırı yaptığında şarj edilen Hypersync olacak. Hypersync’e girildiğinde, Machinist’in yeteneklerini geliştirmek için enerji harcanacak ve drone’unu Iron Man’e benzer bir savaş giysisine dönüştürecek. Machinist sınıfı, Lost Ark’ın Kore sürümündeki Scouter’ın yeniden adlandırılmış bir versiyonu olacak.,

Ağustos ayında çok yakında oyuncular, evcil hayvan moralini geri kazanabilecekleri, evcil hayvan işlevlerini yönetebilecekleri ve ödüller karşılığında Jelly Cookies kazanabilecekleri Pet Ranch (Evcil Hayvan Çiftliği) kilidini açabilecek. Lost Ark, rahatsız edici bir sirk teması içeren üçüncü yeni Legion Raid’i Eylül ayında tanıttı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.