Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lost Ark 1. Yıl Dönümü Güncellemeleri Duyuruldu

Lost Ark'a açık dünya PvP sistemi getirecek olan 1. Yıl Güncellemesi tanıtıldı. Ayrıca, oyuna yeni bir kıta eklenecek.

Lost Ark, Şubat ayındaki ilk doğum gününe yaklaşıyor ve oyunun yeni yaşı, açık dünya hizip PVP sistemi ile yepyeni bir kıtayı tanıtan önemli bir güncelleme ile kutlanacak. Amazon ayrıca özel ödüller veren birkaç etkinlik ve oyuncuların çeşitli eşyalar kazanmasını sağlayan Twitch Ganimetleri ile yıl dönümünde ödüller dağıtacak.

Diablo tarzı aksiyon-RPG mekaniklerinin devasa açık dünya MMORPG sistemleriyle birleşimi olan oyun, Amazon Games’in önceki MMORPG girişimi New World’den önemli ölçüde daha büyük bir başarı yakaladı. Oyun, bir yıl boyunca sürekli olarak güncellendi ve daha önce çıkan Kore sürümüne yetişmek için büyük çaba sarf etti. Bugün ise, oyunun 1. Yıl Dönümü güncellemeleri tanıtıldı.

Lost Ark 1 Yaşına Basmak Üzere

Lost Ark 1. Yıl Dönümü Güncellemeleri Duyuruldu

Yılın ilk büyük Lost Ark güncellemelerinden biri, oyunun birinci yıl dönümüne denk gelecek. Bu nedenle, 8 Şubat’ta yayınlanacak olan güncelleme çok büyük olacak. Güncellemenin ana odak noktası, zengin bir ülke olan yeni kıta Rowen. Kıta, nadir minerallerle dolu olacak; Preigelli ve Liebertane hiziplerinin savaşını konu alacak.

Eşya seviyesi 1445 veya daha yüksek olan oyuncular, iki gruptan birine katılma kararlarıyla sonuçlanacak olan Rowen’da dünya görevine başlayabilecek. Bu, rakip gruplardan oyuncuların PVP’ye katılarak ve günlük ve haftalık görevleri tamamlayarak kendi gruplarının saflarında yükseleceği bir açık dünya PVP sistemini de oyuna dahil edecek ve oyuncular arası büyük savaşlar yaşanacak.

Lost Ark, binlerce masum oyuncuya yasak getirdiğinde ve Steam inceleme bombası şeklinde önemli bir tepkiye yol açtığında, oyun kısa bir süre önce biraz eleştiri aldı. Amazon Games durumu hızla düzeltti ve yasakları günler içinde kaldırdı ve olayı bot tespit yöntemlerindeki bir hataya bağladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.