Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Lords of the Fallen Game Pass’te Var Mı?

HEXWORKS ve CI Games'in karanlık fantezi soulslike RPG'si Lords of the Fallen, resmi çıkışını gerçekleştirdi. Peki, Steam'de 900 TL fiyatla satılan oyun Xbox Game Pass kitaplığında bulunuyor mu?

Lords of the Fallen Game Pass’te var mı? Lies of P’nin ardından bu yılın ikinci soulslike RPG’si için bekleyiş nihayet sona erdi. Yayıncı koltuğunda CI Games’in oturduğu Lords of the Fallen, bizleri yeniden karanlık fantezi evrenine davet ediyor. 2014 yılında aynı adı taşıyan oyunun devamı niteliğinde olan yapım, İblis Tanrı Adyr’in yenilgisinden bin yıl sonrasını ele alan ilk oyundaki olayları takip ediyor.

Şimdi, çağlar sonra Adyr geri döndü. Efsanevi Dark Crusader’lardan biri olarak devasa boss savaşları, hızlı ve zorlu dövüşlerde diyarlar arası acımasız bir deneyim sizleri bekliyor. Son yıllarda soulslike oyunların yükselişi malumunuz. Lords of the Fallen da bu türün en iddialı örneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. HEXWORKS tarafından geliştirilen RPG, Steam‘de 900 TL gibi oldukça yüksek bir fiyattan alıcı buluyor. Hal böyle olunca çoğu kişi oyunun Xbox Game Pass‘te yer alıp almadığını merak ediyor.

Lords of the Fallen Game Pass’e Gelecek Mi?

lords of the fallen game pass

Lords of the Fallen Game Pass‘te yok ve gelecekte de gelecek gibi görünmüyor. Yayıncı CI Games, soulslike oyununun Game Pass’e ekleneceğini henüz duyurmadığı için belirlenen tutarı ödemeniz şart. Tabii, oynamak gibi bir düşünceniz varsa. PC dışında PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için de mevcut olan RPG, konsolda 1.299 TL’ye satılıyor. 2014 yılında çıkan aynı adlı orijinal oyunu ise 349 TL karşılığında hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Lords of the Fallen Xbox Game Pass’e gelmese de, dilerseniz Dark Souls benzeri soulslike oyunları listemize göz atabilirsiniz. Ayrıca yukarıda da dediğim gibi Microsoft’un abonelik servisinde aktif bir üyeliğiniz varsa bu yılın bir diğer iddialı soulslike’ı Lies of P’yi ücretsiz oynayabilirsiniz. Tüm zamanların en popüler masal kahramanlarından Pinokyo’nun hikayesine benzer bir yorum getiren oyun, NEOWIZ’in imzasını taşıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.