PUBG Mobile

Takip Et
9.5

Mükemmel

8.7

Kullanıcı

League of Legends Karakterleri PUBG Mobile’a Geliyor!

PUBG Mobile 1.7 güncellemesi ile birlikte, League of Legends'in yeni animasyon dizisi Arcane'den karakterler, eşyalar, oyun modları ve konumlar Erangel'e gelecek!

Dünyanın en popüler oyunlarından PUBG Mobile, Riot Games ile League of Legends karakterlerini battle royale evrenine getirecek yeni bir işbirliğine gitti. Kasım ortasında yayınlanacak 1.7 güncellemesinin bir parçası olan bu ortaklık, LoL evrenini dünya çapında daha fazla oyuncuya gösterecek ve oyunculara benzersiz yeni deneyimler sunacak.

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, “League of Legends’ın ilk animasyon serisini kutladığımız Riot Games ortaklığımız için son derece heyecanlıyız. Runeterra, oyun dünyasının en sevilen evrenlerinden biri ve bu sihri PUBG Mobile’a getirirken Arcane’in çıkışını desteklemek bizim için inanılmaz bir fırsat.1.7 güncellemesiyle oyuncularımıza daha önce hiç denenmeyen, tamamen yeni oyun özellikleri de dahil olmak üzere bir çok şey hazırladık ve daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

PUBG 1.7 Güncellemesi, 16 Kasım’da Yayınlanacak

pubg mobile league of legends

Riot Games’te Riot Experience (XP) Çapraz Ürün Deneyimleri ve İşbirlikleri Lideri Brandon Miao, “PUBG Mobile, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular tarafından benimsenen ve sevilen bir oyun. Oyuncuları memnun etmek için heyecan verici yeni içerikler geliştiren ve ortak oyun topluluklarını besleyen işbirliklerine değer veriyoruz. Erangel’e otantik bir Arcane kutlaması getirmeyi dört gözle bekliyoruz” şeklinde konuştu.

League of Legends evrenine dayalı ilk TV dizisi olan Arcane, dünya genelinde 7 Kasım’da saat 19:00’da Netflix‘te yayınlanacak. Animasyon serisi, en bilinen iki şampiyonunun köken hikayesine odaklanacak. PUBG Mobile 1.7 güncellemesinin kasım ortasında piyasaya sürülmesiyle ortaya çıkacak olan PUBG Mobile x Arcane ortaklığı hakkında daha fazla ayrıntı için takipte kalmaya devam edin.

PUBG Mobile x Arcane Ortaklığının Tanıtım Fragmanı

Riot, dün yaptığı açıklamada League of Legends, Legends of Runeterra, Teamfight Tactics ve Wild Rift dahil Runeterra tabanlı tüm oyunlarında aylık 180 milyondan fazla oyuncu olduğunu belirtmişti. PUBG Mobile, App Store ve Google Play Store‘dan ücretsiz olarak indirilebilir.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol