Knights of Light Nvidia VGXI Desteğiyle Çıkacak

Mısır menşeli video oyunu Knights of Light, oyuncuları tarihsel bir yolculuğa çıkaracak.

Rumbling Games  Studio şu sıralar yeni açık dünya oyunu Knights of Light üzerinde çalışıyor. Knights of Light, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera oyunu. Orta Çağ döneminde geçen iddialı yapım, Sasani İmparatorluğu ve Arap kuvvetleri arasındaki savaşı konu alıyor. Aynı zamanda oyunun ana karakteri de tarihsel bir figürden esinlenerek yaratılacak.

Knights of Light, içinde çok sayıda yan görev barındıracak, aynı zamanda oynanabilir yan karakterler de bulunacak. 60 saatin üzerinde bir oyun süresi vadeden ve Unreal Engine 4 grafik motoruyla hazırlanan oyunda Nvidia’nın Gameworks efektleri de olacak. Kısacası, HBAO+, VGXI ve PCSS desteklenecek. Dahası, oyunda volumetrik ışıklandırma ve volumetrik bulutlar da yer alacak.

Aynı zamanda Knights of Light’ın geliştirici firması Rumbling Games Studio, oynanış görüntülerini içeren yeni bir video da yayınladı. Alfa öncesi versiyondan alınmış görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Ekibin de belirttiği üzere bu fragman Knights of Light’ın son hâlini yansıtmıyor, yani daha oyunun geliştirileceği pek çok nokta var. Fakat en azından oynanış – dövüş mekanikleri hakkında fikir edinebilirsiniz. İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>