Kate Bishop, 8 Aralık’ta Marvel’s Avengers’a Katılacak

Clint Barton'ın koruyucusu ışınlanma, okçuluk ve bazı tatlı kılıç becerileri kullanıyor.

Kate Bishop sonunda Marvel’s Avengers‘a doğru ilerliyor. Resmi PlayStation blogu duyurdu. Gönderi, karakterin çıkış tarihini açıkladı ve karakterin başlığa dahil edildiğinin ilk duyurusundan sadece birkaç ay sonra, 8 Aralık‘ta gelmesi bekleniyor.

Blog yazısı ayrıca, Kate’in misyonuna gidecek tasarım yönlerine ve oyun beklentilerine biraz daha derinlemesine giriyor. Hareketlerinin ve becerilerinin becerilerini Clint’ten öğrendiğini netleştirmek için özel olarak tasarlandığını ve niteliklerle benzerliklerini dengelediğini belirtti. bu Kate’i kendine özgü, farklı bir süper kahraman yaptı. Clint’in etkisi hem hikayesinde hem de oynanışında kesinlikle önemli olsa da, ekip onun da kendi yeteneklerine sahip olduğundan emin olmak istedi.

Kate, kendisine düşmanlarını geride bırakmasına olanak tanıyan benzersiz bir hız kazandırmak için kuantum enerjisini kullanan, yeniden tasarlanmış bir AIM teknolojisine sahip. Oyuncular, hareket etmesini sağlayacak kısa menzilli ışınlanma ile güçlendirilmiş iki kez zıplamasını ve havada fırlatılmasını bekleyebilir. Kate elbette bir okçu, bu da kilidi açılabilir yükseltmelerle tamamlanmış çok sayıda ok ve yay becerisine sahip olduğu anlamına geliyor. Desteğinin kahramanı Decoy, Kate’in kuantum enerji oklarıyla düşmanların dikkatini dağıtan bir hologram kopyasını yaratacak. Tabii Kate’in de savaşta kullanılabilecek kendi kılıcı var.

Kate’in hikayesi bittiğinde, oyuncular Clint’in hikayenin bir kısmının 2021’in başlarında gelmesini bekleyebilirler. Kate Bishop, 8 Aralık’ta Marvel’s Avengers’da resmen satışa sunulacak.

Sizlere duyurduğumuz ertelenme haberine göz atmak isterseniz Marvel’s Avangers: Kate Bishop DLC’si Ertelendi buraya bakabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol