Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

iPhone 15 Pro’nun Yeni Görüntüleri Sızdırıldı (Yüksek Kalite)

iPhone 15 Pro'nun dış tasarımını gözler önüne seren yeni görüntüler yayınlandı.

Daha önce merakla beklenen iPhone 15 Pro görüntüleri sosyal medyada sızdırılmıştı. Şimdi ise birkaç güvenilir kaynaktan özel ayrıntılar toplayan 9to5mac, telefon için ayrıntılı 3D görseller oluşturdu. Görüntüler; yepyeni bir dış tasarım, daha büyük bir kamera çıkıntısı, ince çerçeveler, değiştirilen düğmeler ve yepyeni bir renk grubu dahil olmak üzere yakında çıkacak olan iPhone hakkında sızdırılanları doğrulamış oldu.

Sızdırılan görsellere ve beraberindeki bilgilere göre iPhone 15 Pro, koyu kırmızı renge sahip olacak. Apple, telefon açıklamasında renge tamamen yeni bir ton dese de rengin hex kodu 410D0D ve adı Dark Sienna. Paylaşılan telefon görselleri de yeni renk grubunun nasıl olacağını net bir şekilde gösteriyor. Dark Sienna renginin yanında model; beyaz, altın ve siyah renk seçeneklerine sahip olacak.

iPhone 15 Pro En Büyük Kameraya Sahip Olacak

iPhone 15

Bu arada görüntüler, yeni cihaz hakkında sızdırılan bazı ayrıntıların da doğru olduğunu gösteriyor. Cihazın titanyum ile kaplanan dış kısma ve önceki modellere göre daha yuvarlak kenarlara sahip olduğunu görüyoruz. 9to5Mac, tasarım değişikliğinin özellikle kullanım kısmında kolayca hissedilebilir olduğunu söyledi. Arkadaki kamera çıkıntısı da eski modellere göre daha büyük.

Belirtilenlere göre yeni cihazın kamera çıkıntısı, iPhone 14 Pro’nunkinden 2 kat fazla. İlginç bir şekilde, iPhone 15 Pro Max, Pro’ya kıyasla daha küçük bir kameraya sahip olacak. Bu da Pro modelinin, serideki en büyük arka kamera sistemine sahip olacağı anlamına geliyor. Görsellere baktığımızda mevcut iPhone’larda bulunan geleneksel anahtarın yerini düğmelerin aldığını görüyoruz. Telefonun alt kısmında da yeni USB-C bağlantı noktası yer alıyor. Yeni USB-C, yalnızca Apple sertifikalı kablolar aracılığıyla maksimum şarj hızlarını destekleyecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.